Комунальники протестували понад 2,7 тис км тепломереж та виявили 2,1 тис пошкоджень, крім того, до роботи підготували близько 160 котелень і станцій теплопостачання, які забезпечують до 50% тепла для столиці
У КП "Київтеплоенерго" розповіли про те, як тривала підготовка до опалювального сезону в столиці. Так, роботу почали одразу ж, щойно вимкнули батареї навесні 2024-го, причому заходи були масштабними - протестували понад 2,7 тис км тепломереж, виявили 2,1 тис пошкоджень. А за останні 6 років у місті замінили 55 км трубопроводів.
Статистику навела пресслужба комунального підприємства. Фахівці підготували до роботи близько 160 котелень і станцій теплопостачання, які забезпечують до 50% тепла для столиці. Вони перевірили понад 2,3 тисячі будинкових лічильників і встановили більше 170 нових.
Де це було можливим, котельні оснастили генераторами, а кількість мобільних котелень зросла до 51. Ці котельні забезпечать теплом критично важливі об’єкти у надзвичайних ситуаціях. Для безперебійної роботи підготували 38 аварійних бригад, які працюють цілодобово, та 345 одиниць спецтехніки для обслуговування теплової інфраструктури міста.
Загалом же з початку 2024 року комунальники протестували понад 2,7 тис км тепломереж. У підсумку, виявили 2,1 тис пошкоджень - це, кажуть у пресслужбі, допоможе зменшити кількість аварій у зимовий час.
Нагадаємо, днями міський голова Києва Віталій Кличко розпорядився починати опалювальний сезон у столиці. Так, тепло до домівок киян почали давати вже у середу, 30 жовтня 2024 року. Зниження температури, що очікується на поточному тижні, зробило свою справу та “підштовхнуло” до початку опалювального сезону. Проте батареї потеплішають не в усіх відразу.
Про те, чому саме батареї у великої кількості житлових будинків ще холодні, пояснили у КМДА. Справа в тім, що у Києві до старту опалювального сезону готові всі житлові будинки. Але опалювальна система української столиці - одна з найбільших у Європі, відтак, на її повноцінний запуск треба буде витратити чималий час. Йдеться про тиждень - відтак, на тепло вдома доведеться ще зачекати.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.