Справ на дві хвилини: у Києві ДТЕК спростив процедуру обслуговування лічильників

Замовити будь-яку послугу тепер можна в особистому онлайн-кабінеті, і не потрібно нікуди йти або дзвонити

лічильник
Придбати двозонний лічильник, який налаштують та опломбують, теж можна на сайті

ДТЕК Київські електромережі створив для киян зручний та швидкий сервіс. Наразі придбати лічильник, перевірити його, налаштувати, опомбувати и розпломбувати можна онлайн, в особистому кабінеті ДТЕК Київські електромережі. Пара хвилин на оформлення послуги, а далі - тільки відстежувати на сайті, на якому етапі її виконання.

Про нову послугу, що спростить комунальні проблеми киян, повідомили у ДТЕК. Перелік того, що можна замовити, містить:

  • перевірку роботи лічильника;
  • перевірку справності боксу чи автоматичного вимикача;
  • опломбування, підключення або відключення електроенергії;
  • встановлення лічильника «День-Ніч». 

Тобто, якщо лічильник видає дивні помилки або неправильно нараховує покази, або вам здається, що з ним щось не так, треба лише оформити заявку. Для цього треба перейти за посиланням, обрати послугу та заповини заявку, отримати на електронну пошту рахунок та дату виконання замовлення, сплатити рахунок та очікувати на візит фахівця. Це надає змогу економити час, не відвідувати офіс ДТЕК чи не додзвонюватися до контакт-центру та можливість контролювати статус виконання замовлення.

Крім того, у ДТЕК нагадують, що замовлення двозонного Лічильника «День-Ніч» гарантує комплексну послугу. Не тільки отримання нового лічильника, а й програмування приладу на тариф день/ніч, демонтаж старого лічильника, встановлення нового та його опломбування.

Що буде зі світлом в Україні взимку?

Вже колишній голова НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький наприкінці серпня заявив, що відключень світла взимку майже не уникнути. Єдина умова, яка дозволить це, - тепла погода. При цьому він зазначив, що зараз важко прогнозувати умови, в якій українська енергосистема працюватиме взимку. 

"Ніхто не знає, яким буде режим подачі електроенергії взимку. Просто тому, що ніхто не знає, якими будуть: а) атаки росіян і б) якою буде температура навколишнього середовища в грудні, січні, лютому. Тому говорити, що світло буде 8 годин на добу, 16 годин на добу або 24 години на добу – це все просто три різні сценарії, в яких є свої ймовірності реалізації", - пояснив Володимир Кудрицький.   

Також раніше голова парламентського підкомітету з питань енергоощадження Сергій Нагорняк заявляв про те, що якщо температура повітря опуститься до нуля або нижче, то в системі буде дефіцит. На думку депутата, взимку українці будуть мати електроенергію приблизно 8-10 годин на добу. 

"І буде залежати, що ми встигнемо до зими відновити, що збудувати з нового. І чи будуть нові обстріли, чи не будуть. Я вважаю, що у нас уже буде десь 8-10 годин (світла) на добу за температури 0 градусів. За температури, наприклад, мінус 10 градусів, дефіцит відповідно буде більшим. Це ранкові та вечірні піки, тому що ми будемо більше споживати й буде більше обмеження", - підкреслив депутат. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube