Робота у Києві: де пропонують зарплату понад 100 тисяч гривень та житло в центрі

Читать на русском

Попри те, що середня зарплата у вакансіях становить 14 тис грн, є потреба у високооплачуваних професіоналах

Читать на русском
Високооплачувані фахівці
У Києві потрібні високооплачувані фахівці - серед них фармацевти та інженери з різними спеціальностями

Попри те, що середня зарплата у вакансіях становить 14 тис грн, є потреба у високооплачуваних професіоналах

Кількість вакансій у базі даних Київського міського центру зайнятості від початку року збільшилася в півтора рази. На даний момент в наявності є близько 8 тисяч пропозицій з працевлаштування. Середня зарплатня, згідно з вакансіями, становить 14 тис грн. Проте є й такі спеціалісти, яким роботодавці готові платити близько 50 тисяч.

Які працівники потрібні найбільше

Як повідомляє Київський міський центр зайнятості, найчастіше роботодавці шукають продавців продовольчих товарів, продавців-консультантів, кухарів, охоронців, соцробітників, помічників вихователів, перукарів, водіїв автотранспортних засобів. Також популярні вакансії з робітничих спеціальностей: потрібні електромонтери, слюсарі різних спеціальностей, монтажники, електрогазозварники, маляри. В дефіциті й швачки, медсестри, вчителі та вихователі, фармацевти, лікарі, психологи.

В центрі зайнятості розподілили вакансії за сферами. За статистикою, найбільша потреба в робітниках наразі в:

  • Оптовій та роздрібній торгівлі (18%);
  • Освіті (15%);
  • Держуправлінні та обороні (13%);
  • Транспортній галузі (10%);
  • Закладах охорони здоров'я (9%);
  • Переробній галузі (9%).

Кому платять найбільше

За даними, що наводить Київський міський центр зайнятості, середня зарплатня, що її готові платити робітникам, складає 14 тис грн. Проте є деякі вакансії, де зарплати суттєво вищі за середній рівень. Так, інженерам з програмного забезпечення та фахівцям з їх розробки/тестування готові платити 110 тис грн. Інженерам-програмістам - 73 тисячі, інженерам інформаційно-комунікаційних систем - 45 тис грн.

Існують непогані зарплати для висококваліфікованих працівників. Так, водіям авто роботодавці готові платити 44 тис грн, слюсарям - 40 тис, машиністам підіймача - 39 тис грн. Верстатники деревообробних верстатів зможуть отримати 35 тисяч, реставратори металевих конструкцій та електрогазозварювальники - 30 тис.

В сфері інформації та телекомунікації також готові платити більше за середній рівень. Журналісти можуть отримувати 49 тис грн, менеджери зі зв'язків з громадськістю - 27 тис грн.

Також немало платитимуть в сфері охорони здоров'я. Лікарю-ортопеду-травматологу роботодавці готові запропонувати 32 тис грн, фельдшеру - 26 тис грн. Для лікарів-сурдологів є вакансії з 25 тис грн зарплатні.

Хто може претендувати на безкоштовне житло

Окрема категорія - військовослужбовці за контрактом. Тут зарплатня залежить від багатьох чинників, зокрема, участі в реальних бойових діях. Проте, за наявними вакансіями, навіть без цих умов зарплатня для контрактників чимала. Так, командир відділення отримуватиме 49 тис грн, стрілець - 41 тисячу, а бойовий медик - 45 тисяч.

В Київському міському центрі зайнятості зазначають, що деяким категоріям працівників пропонують навіть безоплатне житло. Це стосується робітничих та найпростіших спеціальностей (слюсарі-ремонтники, електромонтери, токарі, водії, контролери пасажирського транспорту, вантажники, столяри тощо). Безумовно, тимчасове житло отримають і тим, хто обирає контрактну військову службу.

Для комфортного життя у Києві треба майже 30 тисяч гривень

Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що у Києві швачкам пропонують роботу з житлом на Печерську. Відповідний допис почали розповсюджувати в соціальних мережах. На погляд Інформатора, це підтверджує прогнози експертів про дефіцит на ринку праці України кваліфікованих спеціалістів і загострення конкурентної боротьбі за робочі руки.

Також ми наводили аналітичні дані про те, яку середньостатистичну зарплатню має отримувати киянин для комфортного життя в столиці. За даними сервісу Numbeo, ця сума має складати принаймні 29,5 тисяч гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.