За час, поки ресторан не працював, його колорит було втрачено. Новий власник отримав споруду площею майже 885 метрів квадратних.
Будівлю колись культового ресторану «Щекавиця», що знаходиться на київському Подолі, продано за понад 16 млн грн. Кошти з продажі підуть на виплату боргів «Банку Січ».
Це була 18 спроба реалізувати активи банку. Аукціон відбувся 27 грудня 2023 року. Про це повідомив Фонд гарантування вкладів.
«Попередні торги також завершилися успішно, проте тоді переможець не розрахувався за лот. Результати продажу були скасовані, а аукціон визнано таким, що не відбувся. У результаті, з учасника аукціону було стягнуто гарантійний внесок, а активи перевиставлено на нове коло торгів», - повідомили у фонді.
В аукціоні взяли участь двоє учасників. Стартова ціна лота складала 15,2 млн грн, а переможною стала вища ставка.
«Ціна продажу за підсумками останнього аукціону, майже на 500 тисяч гривень перевищила попередню переможну ставку», - йдеться у повідомленні про продаж.
Нагадаємо, що вперше ресторан виставлено на продаж 1 березня 2023 року. Одним лотом продавали будівлю закладу, майже 3,5 тисячі основних засобів і торговельну марку Schekavica.
«На жаль, за час, поки ресторан не працював, колорит було втрачено. Але місце розташування будівлі роблять її привабливим варіантом для інвестора, зацікавленого вести ресторанний бізнес», - вважають у Фонді гарантування вкладів.
За 16 млн 011 тис. 101 грн будівлю із посудом та кухонним обладнанням купила фірма «УКРСКЛАДСЕРВІС». За інформацією аналітичної платформи YouControl, компанію зареєстрували понад 18 років тому у Броварському районі Київщини. Спочатку фірма займалася складуванням, потім – наданням нерухомості в оренду. Зараз основний вид діяльності – вироблення устаткування спеціального призначення.
Серед перших засновників були Олександр Клоков (чоловік з там ім’ям та прізвищем балотувався до ВР у 2006 році - ред.) та Грайр Оганесян, який вказаний як помічних колишнього нардепа Олега Новікова. Новіков обирався до парламенту у 2007 році.
Зараз фірма зареєстрована на Олексія Зайцева, який разом зі Світланою Оганесян є власниками приватного акціонерного товариства «Веста».
Інформатор спробував дізнатися, що новий власник збирається робити із відомим рестораном. Проте вказаний у реєстраційних даних компанії телефон не працював.
Його заснували у 2011 році. У серпні 2022 року Нацбанк визнав «БАНК СІЧ» неплатоспроможним. Це сталося через несплату процентів за користування кредитами рефінансування.
Про це дізналися у Київраді та вирішили купити фінустанову за 999 мільйонів гривень. В Київраді цей намір пояснювали тим, що мати власний банк «коштуватиме на рік менше, ніж витрачається на комісії за обслуговування в інших банках». Противники цієї ідеї нагадали, що такий муніципальний банк вже був. Він називався «Хрещатик» та збанкрутував у 2016 році.
Все закінчилося у жовтні 2022 року, коли Національний банк вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати фінустанову. Хоча потенційних покупців, окрім Київради, було багато. На той час це були Акордбанк Данила Волинця, РВС Банк Олександра Стецюка і Руслана Демчака, Таскомбанк Сергія Тігіпка та «Укрпошта».
Інформатор писав, що Фонд гарантування продає активи Златобанку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.