3835 проваджень почали ТЦК Києва з 1 січня, при цьому найактивнішим є Подольський ТЦК - на ньому майже третина від усієї кількості
Краще мудре мовчання, ніж дурне казання
"Яке тут порушення демократії, коли Байден запустив у країну десятки мільйонів нероб і п'яниць, хто не просихає! Мексиканців, кубинців - всю шваль!"
Ексмер Києва Леонід Черновецький візначився ксенофобськими та расистськими заявами на адресу латиноамериканського населення США
Нависла чорна хмара: киянам показали інсталяцію для Burning Man-2025
А що ви думаєте про цьогорічну "презентацію" України?
голосів
416627 внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Києві
Київрада створює КП, яке опікуватиметься долею людей, що приїхали до столиці у пошуках спокійного життя
Закупівлі влади у Києві
Улюблений телеканал Віталія Кличка накупив начиння та приладдя на понад 13 млн грн
Цитата тижня
"Іде сніг - мер винуватий. Дощ, забагато води - мер винуватий. Вітер, дерева падають - і це теж відповідальність мера. Сонце, голубе небо, чудова погода - і ніхто не скаже: "Спасибі, мер!" Мер - кризовий менеджер".
Віталій Кличко, міський голова Києва, в інтерв'ю The Times
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
04.12.2025
Прогноз для всіх знаків Зодіаку по картах на найближчий місяць
Пристрастне кохання, карʼєрний зріст та жага до змін - ось що очікує нас у липні
ТОП-10 забудовників Києва та Київської області
За кількістю зданих кв. метрів у 2022 – 23 роки, за версією ЛУН
1
Stolitsa Group
411007 кв. м
2
IB Alliance
233788 кв. м
3
Інтергал-Буд
214166 кв. м
4
КАН Девелопмент
158293 кв. м
5
Мартинов
155272 кв. м
6
РІЕЛ
148272 кв. м
7
Атлант
124582 кв. м
8
Molodist
116883 кв. м
9
Perfect Group
77060 кв. м
10
bUd development
71025 кв. м
Кулінарний рецепт від Інформатора
Анастасії Іванюк не тільки актриса - її видавав прихований талант
Серед її улюблених страв – гратен. Він виходить дуже ніжним і смакує як з чаєм, так і з курячою грудкою. Тож давайте і ми приготуємо гарбуз за рецептом відомої української акторки.
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 03.12.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
60.99
59.59
61.79
35.3
63.85
60.85
60.56
35.41
64.99
61.99
61.99
36.98
-
54.1
54.01
33.44
64.99
61.99
61.99
36.99
62.99
58.99
58.99
34.7
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
903.24
DOGECOIN (DOGE)
0.15
THETA (THETA)
0.35
LITECOIN (LTC)
84.09
BITCOIN (BTC)
92548.45
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
Ремонт стадіону в Києві закінчився карною справою: хто саме ризикує провести за гратами 12 років
На ремонт стадіону укладали дві угоди, хоча в умовах проведення тендеру Держаудитслужба знайшла порушення. Загалом за ремонт заплатили 29,7 млн грн.
У вересні 2023 року викрили директорку будівельної компанії, яка нібито збагатилася на майже 3 мільйони гривень за рахунок ремонту стадіону у Києві. Посадовиця уклала договір з КП «Спортивний комплекс» на капітальний ремонт спортивної зони, однак могла завищити вартість та обсяги цих робіт.
За висновками судово-економічної експертизи жінка начебто незаконно заволоділа 2 млн 915 тис. 438 грн з бюджету Києва. Про це повідомляло управління Нацполіції у Києві.
«Правопорушниці загрожує від семи до дванадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна», - йдеться у повідомленні.
Стадіон у Києві ремонтували за бюджетні кошти. Фото - Київрада
З офіційних повідомлень відомо, що директорка будівельної компанії уклала договір із комунальним підприємством «Спортивний комплекс» Київради на ремонту стадіону з легкоатлетичними та спортивними майданчиками.
Про який стадіон та про яку директору писала поліція
У липні 2020 року КП «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС» оголосило тендер на капремонт стадіону на вулиці Тростянецька, 60, у Дарницькому районі Києва. Цією закупівлею зацікавилася Державна аудиторська служба та почала перевірку.
Тендер оголосили ще у 2020 році.
Аудитори знайшли порушення. Головним було не відхилення пропозицій, які замовник мав відхилити відповідно до закону. Загалом на участь у тендері подали заявки 7 учасників, з них 3 пройшли перевірку документів. Коли відхилили пропозиції ще двох компаній, то стало відомо, хто став переможцем.
На початку вересня 2020 року уклали перший договір на 32 млн 500 тис. грн з фірмою «ДІО СПОРТ». З боку компанії договір підписувала Юлія Литовченко. Стадіон після ремонту передали за актом у грудні 2021 року, зменшивши вартість за цією угодою на 6,6 млн грн.
Крім цього, восени 2021 року знадобилося провести додаткові роботи на стадіоні на 15,7 млн грн. Нову угоду вже без конкурсу уклали з тією ж фірмою «ДІО СПОРТ» та Юлією Литовченко. Загалом за ремонт стадіону підрядник отримав 29 млн 660 тис. 932,8 грн.
Наразі у судовому реєстрі є матеріали кримінального провадження №12023100020001434 від 17 квітня 2023 року за статтею о привласненні майна в особливо великих розмірах. Суддя обрав для вже колишньої керівниці фірми запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.
Чим відома фірма ДІО СПОРТ
За інформацією аналітичної платформи YouControl, компанію, яка займалася ремонтом стадіону на вулиці Тростянецька, 60, зареєстрували 6 років тому у Києві. Фірма займається від виробництва велосипедів, сумок та взуття до торгівлі ліками, килимами, ювеліркою та будівництва будівель та доріг.
Замість Юлії Литовченко з травня 2023 року фірмою керує Олена Баволяк. А компанія зареєстрована на мешканця Ірпіня Едуарда Доманського.
Едуард Доманський володіє будівельною фірмою. Фото - Українська правда
Українці дізналися про Едуарда Доманського після того, як той начебто вдарив на виборчій дільниці 2015 року літню жінку. У ЗМІ писали про те, що це був відволікаючий маневр, щоб у метушні ніхто не помітив, як намагалися проголосувати «троє хлопців спортивної зовнішності з кримською пропискою». Тоді депутатом кандидат від партії «Нові обличчя» ексмера Ірпеня та забудовника Володимира Карплюка Доманський так і не став.
Інформатор писав, що київським чиновникам загрожує до 12 років тюрми за забудову заказника.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.