Політехнічний ліцей КПІ хочуть розмістити у будинку посольства рф - в чому справа

Читать на русском

Ліцей не має постійного приміщення

Читать на русском
Політехнічний ліцей КПІ
Політехнічний ліцей КПІ пропонують розмістити у будівлі російського посольства

Ліцей не має постійного приміщення

Політехнічний ліцей КПІ хочуть розмістити на базі російського посольства. Заклад освіти не має постійного приміщення, що впливає на якість освіти. З відповідною ініціативою 1 березня виступив народний депутат Роман Грищук.

Депутат вважає відсутність приміщення у ліцею великою проблемою. Він нагадав про "катастрофічну нестачу" приміщень для закладів освіти. Наразі приміщення російського посольства на проспекті Повітряних сил України, 27 пустує. Грищук пропонує націоналізувати його та передати для освітніх потреб. Депутат повідомив, що вже готує депутатські звернення з пропозицією до Кабміну та РНБО.

Реорганізація Політехнічного ліцею КПІ

Як повідомляє Хмарочос, наприкінці 2023 року стало відомо про рішення реорганізувати Політехнічний ліцей КПІ та перевести його з комунальної власності у державну. У ліцеї розповідали, що реорганізація є фактичним знищенням навчального закладу, адже старшу школу приєднають до університету, а доля середньої школи наразі невідома.

У грудні 2022 року старша школа ліцею залишилась без приміщення – її "переселили" із сьомого корпусу КПІ в школу №229. Ця школа фігурує у справі щодо можливих розкрадань на ремонті укриттів. На новому місці учням виділили 11 класів, серед яких немає технічних приміщень, вчительської, спортзалу та лабораторій. Через нестачу місця навчання відбувається у змішаному форматі – щодня учні чергують офлайн та онлайн навчання.

Учні 5-8 класів ліцею навчаються у приміщенні середньої школи на бульварі Вацлава Гавела, 41а. Там навчання також відбувається у змішаному форматі, адже в навчальному корпусі немає сховища – учні змушені ходити в укриття до сусідньої школи. Працівники ліцею та батьки учнів обурені реорганізацією, адже в результаті такого рішення ліцей втратить свою правосубʼєктність та фінансування з місцевого бюджету.

Батьки учнів розповідають, що протягом року їх просили не виносити на загал питання про відсутність приміщення для старшої школи та укриття у приміщенні середньої, мотивуючи це тим, що розголос лише заважатиме розвʼязанню питання. Адміністрація ліцею пообіцяла провести обговорення.

Приєднуйтеся до цікавої розмови з адвокатом Станіславом Ліфлянчиком, де він розкриває своє бачення вирішення конфлікту між українськими та польськими фермерами. Ця розмова обіцяє бути дуже цікавою та пізнавальною. Долучайтеся до перегляду, щоб дізнатися більше!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.