Поліцейські зупинили п'яного водія на автодорозі, але він запевняє, що це все через пельмені з оцтом - що вирішив суд Києва

Читать на русском

Огляд чоловіка проводився в присутності двох свідків, із застосуванням приладу "Драгер"

Читать на русском
Суд Києва
Чоловік, якого зупинили працівники поліції за п'яне водіння, намагався довести судді, що відповідний результат приладу "Драгер" міг бути, оскільки напередодні їв пельмені з оцтом

Огляд чоловіка проводився в присутності двох свідків, із застосуванням приладу "Драгер"

Чоловік рухався по автодорозі Київ-Чоп, але зупинили працівники поліції. Його перевірили на стан алкогольного сп'яніння, прилад показав 1,49 % алкоголю в крові. Суд притягнув громадянина до адміністративної відповідальності та оштрафував. Про це вказується у постанові Києво-Святошинського районного суду Київської області від 2018 року. 

11.09.2018 року о 16:20 чоловік керував автомобілем марки "ВАЗ 2104" на автодорозі М06 Київ-Чоп в стані алкогольного сп'яніння. Його огляд проводився в присутності двох свідків, із застосуванням приладу "Драгер", за результатами якого у нього в крові зафіксовано 1,49 % алкоголю. Він вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 КУпАП.

На судовому засіданні чоловік повідомив, що його дійсно зупинили працівники поліції, які запропонували пройти освідування на стан сп'яніння. Він запевняє, що був абсолютно тверезий та зазначив, що такий результат міг бути, оскільки напередодні їв пельмені з оцтом та пив квас.

"За таких обставин, вислухавши пояснення чоловіка, дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, на водія повинно бути накладено адміністративне стягнення у виді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами", - наголосили у суді.

Постанова суду 

Чоловіка вирішили притягнути до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 130 КУпАП. Його оштрафували на 10 200 гривень, а також позбавили права керування транспортними засобами строком на один рік.

Фальшивомонетники навчилися обходити захист на грошах: роблять тиснення і голографічні елементи. Як правильно перевіряти купюри і не потрапити на фальшивку, розкриває фахівчиня з криміналістичної лабораторії Вікторія Куликовська.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.