Поціновувач Ulysse Nardin та сусід Брагінського: Кличко звільнив директора Київпастрансу Левченка

Читать на русском

Міський голова продовжує вичищати міську владу від токсичних чиновників, хто "засвітився" у корупційних скандалах чи веде спосіб життя, який не відповідає статкам

Читать на русском
Звільнення чиновника КП "Київпастранс"
За Дмитра Левченка КП "Київпастранс" почало списувати відносно нову техніку, були й інші претензії, зокрема, корупційного характеру

Міський голова продовжує вичищати міську владу від токсичних чиновників, хто "засвітився" у корупційних скандалах чи веде спосіб життя, який не відповідає статкам

У КМДА кадрові перестановки. Заяву на звільнення написав директор КП "Київпастранс" Дмитро Левченко. Також буде звільнено директора з виробництва підприємства Павла Кирилюка. Цим звільненням передувала низка інших кадрових рішень у транспортній сфері, зокрема, звільнення директора КП "Київський метрополітен" Віктора Брагінського та складання ним мандата депутата Київради. Про звільнення чиновників міський голова Віталій Кличко повідомив у соціальних мережах 21 березня. Він зазначив, що перед цим розповів про рішення "на Київраді" - при цьому з тону повідомлення випливає, що принаймні один із очільників столичного транспортного підприємства-гіганта, Левченко, написав заяву за власним бажанням.

"Звільнився директор "Київпастрансу" Дмитро Левченко. Та буде звільнений директор з виробництва цього комунального підприємства Павло Кирилюк. Уже найближчими днями буде призначений виконуючий обов'язки директора КП "Київпастранс", - зазначив Віталій Кличко.

Зазначимо, що раніше громадськість висувала претензії щодо розкішного способу життя Дмитра Левченка. Так, він прийшов на посаду 2016 року, будучи звичайним "менежером середньої ланки". Ймовірно, за це він мав би подякувати дружині, чий батько, Роман Романюк, був депутатом Верховної Ради та членом УДАРу Кличка. Втім, журналісти помітили в його декларації автопарк з розкішних автівок, маєтності у Козині (неподалік від маєтку Віктора Брагінського, записаного на колишню дружину) та Старих Петрівцях (поряд з "Межигір'ям" Януковича), яхту, а також коштовні годинники - серед них Rolex та Ulysse Nardin.

Водночас до КП "Київпастранс" виникали питання щодо корупційних оборудок. Так, у березні 2017-го СБУ повідомляла про привласнення керівництвом КП більш, ніж 30 млн грн шляхом заключення угод з фіктивними підприємствами на закупівлю палива та запчастин. Також були претензії до закупівлі польських трамвайних вагонів Pesa.

 Кого ще Кличко "попросив" на вихід із системи міської влади

Нагадаємо, буквально одночасно зі звільненням керівників КП "Київпастранс" було прийнято рішення і про складання повноважень депутата Київради колишнім директором КП "Київський метрополітен" Віктором Брагінським. Це відбулось на сесії міськради 21 березня. Одночасно мандат на стіл покладе й син Ігоря Кушніра, колишнього очільника ХК "Київміськбуд", Ілля Кушнір. Втім, враховуючи посилення протистояння між Віталієм Кличком та центральною владою, ці втрати владної команди напевно будуть не останніми. На Хрещатику, 36, схоже, всерйоз налаштовані позбавитись токсичного оточення.

А про написання заяви про відставку колишнім головою ХК "Київміськбуд" Ігорем Кушніром ми писали ще 20 грудня 2023-го. Сам він пов'язав такий крок із ухваленням міською радою звіту ТКК з питань перевірки діяльності "Київміськбуду". Втім, звільнення дозволило йому піти з-під пресингу, пов'язаного з жахливим фінансовим станом компанії, відносно безболісно.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Останнім часом в мережі та ЗМІ вибухла справжня хвиля обурення щодо Польщі. Виявилося, що вони пропонують ЄС скасувати всі торгові преференції, які Україна отримала під час війни. Прем’єр-міністр Польщі, Дональд Туск, вважає, що зараз потрібні зміни, що захищали б європейські та польські ринки і виробників. Що на це скаже політолог Андрій Золотарьов? Чи можна це розглядати як ще одну зраду від Польщі? І чи варто Україні віддавати свої життя захищаючи європейський ринок і всю Європу від російської навали?

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.