Обмін книгами: на яких станціях столичного метро є полички буккросингу

Полички з книжками для обміну розташовані на п'яти станціях столичної підземки, майже всі на червоній лінії, а взяти можна будь-яку з книжок, правда, взамін доведеться покласти якусь із своїх

київський метрополітен буккросинг станції пасажири
У підземці зазначили, що книжки напевно стануть в нагоді киянам, що проводять час у метро під час повітряних тривог

Київський метрополітен має унікальну послугу, яку навряд чи можуть запропонувати інші світові підземки. Йдеться про буккросинг, або обмін книжками. Можна принести свої, вже прочитані, книжки, і обміняти на ті, що стоять на поличках у метро - їх, зрештою, також треба повернути на місце.

Про полички буккросингу на п'яти станціях столичної підземки розповіли у КП "Київський метрополітен". Майже всі розташовані на станціях "червоної" лінії метро: це ст.м. "Політехнічний інститут", "Театральна", "Арсенальна", "Золоті ворота" та "Хрещатик" - на виході до Алеї Небесної Сотні. У підземці зазначили, що книжки напевно стануть в нагоді киянам, що проводять час у метро під час повітряних тривог.

"Пасажири "Політеху" поділились досить цікавими книжками. Це чудова ініціатива яка перетворить звичайну поїздку в захоплюючу пригоду. Також цікава книга стане в нагоді, коли ви використовуєте метрополітен як укриття під час повітряної тривоги", - написали у КП "Київський метрополітен".

У підземці додали: усі полички з книжками для буккросингу розташовані в касових залах, неподалік від лінійки турнікетів. Цікаво, чи приживеться ініціатива, зважаючи на те, що пасажири метро все частіше читають не паперові книжки, а скачані з мережі - на екранах смартфонів.

Коли побудують станцію Новобілицьку та скільки платитимуть новим машиністам метро

Нагадаємо, днями Інформатор розоповідав про те, що продовження "червоної" лінії столичного метро від станції "Академмістечко" залишається у планах розвитку Києва. Але наразі кошти на будівництво цієї ділянки не виділені. Та й коли це відбудеться - невідомо: згідно з нинішнім Генпланом столиці, цю станцію включно із однойменним електродепо мали б побудувати до 2025 року.

Також ми писали, що КП "Київський метрополітен" оголосило набір до технічної школи підприємства на курси машиністів і машиністок електропоїзда. Підготовка розпочнеться 2 вересня і триватиме 26–28 тижнів, приймання документів – до 19 серпня. Під час навчання слухачі отримують стипендію (заробітну плату): орієнтовно 8000–8500 гривень на місяць.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube