Не втримав емоції: у київському ТЦК прокоментували конфлікт військових з жінками на Деміївці

Читать на русском

Конфлікт представників ТЦК з жінками біля станції метро Деміївська завершився втечею ухилянта

Читать на русском
Конфлікт ТЦК в Києві
Представники ТЦК навіть не змогли перевірити документи у чоловіка, якого зупинили

Конфлікт представників ТЦК з жінками біля станції метро Деміївська завершився втечею ухилянта

У Київському обласному ТЦК та СП прокоментували конфлікт військових з жінками поблизу станції метро "Деміївська". Щоправда, пояснили це тим, що жінки своїми діями під час конфлікту спровокували одного з військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій і отримав там поранення. У повідомленні сказано, що військовий намагався вдарити жінку, яка провокувала конфлікт і перешкоджала законним діям правоохоронців. З цього приводу ведеться службове розслідування.

Також у пресцентрі Київського ТЦК та СП пояснили, що інцидент відбувався під час перевірки документів співробітниками Національної поліції України, які і виявили осіб, які ухилялися від виконання військового обов’язку. Один із чоловіків намагався чинити опір, що призвело до ескалації конфлікту.

Під час спроби затримати порушника, цивільні особи почали чинити опір правоохоронцям та військовослужбовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки. В результаті їхніх дій, особа, яка порушила закон, змогла втекти.

"Ситуація загострилася, коли один із військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій та отримав там поранення, не зміг втримати емоцій та намагався вдарити цивільну особу. Цивільна особа продовжувала провокувати конфлікт та перешкоджати законним діям правоохоронців. Наразі з цього приводу ведеться службове розслідування", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що співробітники Національної поліції України та військовослужбовці територіального центру комплектування та соціальної підтримки діяли в рамках закону. А за перешкоджання мобілізаційним заходам передбачене покарання відповідно до статті 114-1 Кримінального кодексу України.

Подробиці конфлікту жінок з військовими ТЦК

У Києві 3 червня представники ТЦК та СП накинулись на жінок, які намагалися захистити чоловіка від силової мобілізації. Один із військових посеред галасливої суперечки вдарив жінку, а інший кричав та вимагав віддати телефон в іншої киянки.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2503

Масштаби примусової мобілізації в Україні стрімко збільшуються. У різних куточках країни військові забирають чоловіків прямо з вулиць, саджаючи їх у мікроавтобуси територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) перед очима шокованих перехожих. Армійські представники виправдовують свої дії провокаціями та заявляють, що подібні відеозаписи лише підсилюють російські інформаційно-психологічні операції (ІПСО).

Проте громадськість має свою думку. Багато експертів та військовослужбовців ЗСУ вважають, що такі заходи лише шкодять. Вони стверджують, що від мобілізованих насильно немає користі, а сам процес демотивує навіть тих, хто раніше був готовий боротися.

Один з останніх випадків стався у Харкові, де чоловіка примусово забрали з вулиці прямо на очах у перехожих і помістили в мікроавтобус. Інший інцидент трапився у Києві, де чоловік, затриманий за порушення комендантської години, був побитий у приміщенні військкомату та направлений на військово-лікарську комісію. По дорозі він покінчив життя самогубством, порізавши вени.

На Закарпатті двоє чоловіків загинули після мобілізації співробітниками ТЦК та СП, обидва від нападів епілепсії. Ситуація стає дедалі більш напруженою, викликаючи широке обговорення у суспільстві та серед військових фахівців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.