Навколо Києва через загрозу нового наступу рф створили декілька рубежів оборони - подробиці

Читать на русском

Розвідка пильно стежить за силами та засобами противника

Читать на русском
Оборона Києва
Загроза наступу окупантів для Києва залишається, навколо столиці створили кілька рубежів оборони

Розвідка пильно стежить за силами та засобами противника

Київ залишається пріоритетною ціллю для російських окупантів. Досвід початку повномасштабного вторгнення довів, що небезпека може виникнути з будь-якого напряму. Навколо столиці створили декілька рубежів оборони протяжністю близько тисячі кілометрів. Про це в інтерв’ю ТСН.ua 29 лютого розповів начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. 

За його словами, розвідка пильно стежить за силами та засобами противника в Білорусі. Російські війська, авіація, важка техніка залишаються в Білорусі, але в незначній кількості.

"Ворог не відмовиться від своїх планів знищити Україну, а Київ є і буде пріоритетною ціллю №1 для противника. Досвід початку повномасштабного вторгнення довів, що небезпека може виникнути з будь-якого напряму. І, зокрема, з північного", - вказав Попко.

Навколо Києва створили декілька рубежів оборони протяжністю близько тисячі кілометрів. А перший рубіж Києва розташований досить далеко від столиці.

"Побудовані надійні системи вогневого ураження противника, інженерні загородження всіх типів, протиповітряної та протитанкової оборони, всебічного забезпечення. Детальна інформація щодо організації рубежів оборони, розташування сил та засобів, як відбувається нарощування тощо – це закрита інформація. Її не повинен знати ворог. Тому більшу частину інформації щодо оборони Києва та Київщини з північного напрямку широкому загалу ми розкрити не можемо. Але можемо запевнити – оборонні споруди навколо столиці систематично нарощуються, протяжність ліній рубежів збільшується, з кожним днем покращується їхня надійність та ефективність. Щоденно про захист людей піклуються тисячі військових", - наголосив Попко. 

Київрада збільшила видатки на програму "Захисник Києва" до майже 5 мільярдів гривень

29 лютого депутати Київради збільшили видатки на програму "Захисник Києва" до майже 5 мільярдів гривень. Це кошти, зокрема, на матеріально-технічне забезпечення сил оборони та безпеки, на матеріально-технічне забезпечення підготовки операторів БПЛА та забезпечення захисників дронами. А також — на реконструкцію та будівництво споруд цивільного захисту населення (1,5 мільярда гривень. 

Стало відомо, що урядова зустріч між президентами України та Польщі відбудеться 28 березня у Варшаві. Чому зустріч запланована на більш ніж місяць наперед, і що очікувати від цього зіткнення поглядів? Павло Коваль поділиться своїми думками з цього приводу. Приєднуйтесь до перегляду, щоб дізнатися більше.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.