У Києві пішохідну зону Андріївського узвозу звільняють від водіїв з дозволами на заїзд

Читать на русском

Кияни масово скаржаться на порушення правил паркування та руху транспорту в пішохідній зоні Андріївського узвозу

Читать на русском
Паркування
Столичні інспектори намагаються звільнити пішохідну зону Андріївського узвозу від автівок

Кияни масово скаржаться на порушення правил паркування та руху транспорту в пішохідній зоні Андріївського узвозу

У Києві рятують Андріївський узвіз від нашестя любителів паркуватись в пішохідній зоні. Інспектори проводять системну роботу в цій локації, але порушники стверджують, що мають на це дозвіл від чиновників. Що це за дозволи і хто їх видає – має з’ясувати службове розслідування.

Про це повідомили у Департаменті територіального контролю Києва. Вказується, що Андріївський узвіз є однією з найстаріших вулиць міста та Європи, яку постійно відвідують туристи. Тож потрібно забезпечити виконання встановлених правил руху та паркування.

Зросла кількість скарг від громадян щодо порушення правил паркування та руху транспорту в пішохідній зоні Андріївського узвозу. Інспектори проводять системну роботу в цій локації. Порушники зізнаються, що дозвіл на заїзд їм дали якісь невідомі посадові особи районної адміністрації.

"Ми розглядаємо цю ситуацію як можливе перевищення службових повноважень тих, хто видавав такі дозволи. З цією метою ми плануємо ініціювати комплексне службове розслідування з метою встановлення та притягнення до відповідальності винних посадових осіб. Це дозволить нам рішуче зменшити кількість дозволів на відвідування пішохідної зони до числа осіб, які проживають або працюють на цій території та обслуговують її транспортні потреби", - прокоментував в.о. заступника директора Департаменту – начальника управління (інспекції) з паркування Сергій Дубенко.

Зросла кількість скарг від громадян щодо порушення правил паркування та руху транспорту в пішохідній зоні Андріївського узвозу
Зросла кількість скарг від громадян щодо порушення правил паркування та руху транспорту в пішохідній зоні Андріївського узвозу

Перекриття руху транспорту в Києві 

З 1 березня до 5 квітня перекриють рух транспорту на з’їзді з вулиці Дегтярівської до вулиці Олени Теліги. Зміни пов’язані з продовженням реконструкції цієї розв’язки. Об’їзд місця виконання робіт здійснюватиметься внутрішніми з’їздами-заїздами зі споруди та прилеглими вулицями. В межах реконструкції розв’язки рух транспорту також перекритий на з’їздах:

  • з вулиці Олени Теліги на вулицю Дегтярівську (в напрямку станції метро «Берестейська»),
  • з вулиці Дегтярівської на вулицю Олександра Довженка (в напрямку до станції метро «Шулявська»).

Чи може ядро шанувальників Навального радикалізуватися та змінити свої погляди на події в росії? У нашому відео ми звернулися до політичного експерта Ігоря Добжанського, щоб дізнатися відповідь на це запитання. Приєднуйтеся до перегляду, щоб розглянути цю актуальну тему разом з нами.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.