Керівництво будинків вирішило підвищити комфорт жильців небанальними методами
Київські ОСББ на Троєщині заходилися влаштовувати комфортний простір для життя мешканців. Так, в одному з будинків по вул. Радунській, 26, встановили шафу для буккросингу (кожен бажаючий може взяти книгу для читання безкоштовно та покласти свою), а також приміщення для зберігання габаритних речей, як неможливо підняти на поверх за відсутності електроенергії. Також в цьому будинку встановлено теплові завіси при вході для збереження тепла.
Про новацію повідомив у своєму Facebook депутат Київради від Деснянського району Михайло Іщенко. Він пише, що зі своєї сторони, як депутат, посприяв ремонту електромереж в будинку, зокрема щитової.
"Правління вже будує плани на майбутнє - підвальне приміщення обстежено тепловізором, з'ясовано ділянки значної втрати тепла, що дозволяє визначитися з першочерговими напрямками робіт у майбутньому", - стверджує Іщенко.
Також депутат наводить приклад "енергоощадливого" ОСББ на вул. Градинській, 11, в Деснянському районі. На День енергетика 22 грудня там запустили власну сонячну станцію, що складається з панелей і акумуляторів. За словами Михайла Іщенка, це допоможе не зупиняти системи подачі води та опалення в разі, якщо буде відключено постачання електроенергії до будинку.
"Тепер мешканці будинку, у випадку відключення електроенергії, мають бути забезпечені водою і теплом. Проєкт реалізований по Програмі 30Х70", - розповідає депутат.
Нагадаємо, як писав Інформатор, власники нерухомості в будинках, у які напочатку війни, в лютому-березні 2022 року, влучали ворожі снаряди й ракети, продають свої квартири після того, як їхні будинки пройшли реновацію. Ми знайшли десятки відповідних оголошень на міських платформах з продажу нерухомості. Слід зазначити, що більшості власників квартир відновлення, що його пройшли будівлі, допомагає виставити житло за більш привабливою ціною, ніж у сусідніх аналогічних будинках.
Також ми згадували про те, що на будинку закинутого готелю "Прага", що розташовано по вул. Володимирській, 36, в центрі Києва, хочуть добудувати додаткові поверхи. Це, своєю чергою, може вплинути як на естетичну сторону будівлі, так і на її цілісність. Адже будинок готелю знаходиться під захистом ЮНЕСКО, і подібні надбудови не викликатимуть захоплення в пам'яткоохоронців з ООН.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.