На Оболоні для двох ліцеїв зведуть велике футбольне поле з трибунами і скейт-парком

Батьки учнів не певні у тому, що урбан-парк для скейтерів та паркуристів необхідний для їхніх дітей, і очільник РДА просить проголосувати "за" чи "проти" такої інфраструктури

Оболонь спортивна інфраструктура ліцеї
Буде й повнорозмірне футбольне поле, і майданчики для міні-футболу та тенісу. Фото: Facebook Кирило Фесик

На Оболоні планують капітально відновити шкільний стадіон одразу на два місцевих ліцеї - №225 та 214, що на Оболонському проспекті поряд з ТРЦ Dream Yellow. Окрім повнорозмірного футбольного поля з трибунами будуть бігові дорожки, міні-футбольні майданчики та сучасний урбан-парк для скейтбордингу та паркуру. А ще, районна влада запланувала зробити тренерські й суддівські кімнати й роздягальні з душовими й туалетами.

Про реконструкцію спортивної інфраструктури для ліцеїв №225 та 214, що розташовані вздовж Оболонського проспекту в однойменному районі, розповів голова місцевої РДА Кирило Фесик у дописі на Facebook. Попередній проєкт міжшкільного стадіону з інфраструктурою він презентував напередодні на території ліцея №214. Каже, що активні батьки ліцеїстів вже довго просили владу реалізувати такий проєкт.

Детальна візуалізація проєкту спортивної інфраструктури для ліцеїв на Оболоні
Детальна візуалізація проєкту спортивної інфраструктури для ліцеїв на Оболоні

Що збудують для ліцеїстів:

  • Повнорозмірне футбольне поле зі штучним покриттям 68х105 м та трибунами на 350 місць;
  • Шість бігових доріжок і секторів для легкої атлетики (біг, ходьба, стрибки, метання, багатоборство);
  • Два мініфутбольних майданчики (22х42 м) для занять фізкультурою;
  • Універсальний спортмайданчик (30х22 м) з прогумованим покриттям для баскетболу, волейболу та тенісу;
  • Відкритий тренажерний майданчик з турніками, брусами, рукоходами та іншим обладнанням;
  • Сучасний урбан-парк для скейтбордингу та паркуру;
  • Господарські будівлі: зі сторони Ліцею №214 – дві роздягальні з душовими та туалетами, зі сторони Ліцею №225 – тренерські та суддівські кімнати, а також мініспортивна зала для зимових занять.

Єдине спірне питання, каже Фесик, - це доцільність будівництва урбан-парку для скейтбордингу. Частина батьків виступила проти - ймовірно, через питання безпеки для дітей. Відтак, очільник Оболонської РДА вопросив проголосувати "за/проти" зведення такої інфраструктури у своєму Telegram-каналі.

На Київщині зводять скляний завод і цілий мікрорайон для маріупольців

Нагадаємо, нещодавно Інформатор писав, що у місті Васильків в Обухівському районі на Київщині з'явиться великий мікрорайон для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої Маріупольської громади. Це перший в Україні пілотний проєкт по забезпеченню переселенців якісним соціальним житлом. Земельна ділянка під будівництво вже виділена Васильківською міською радою, за дв роки тут мають оселитися 700 родин маріупольців.

Також ми розповідали, що у Київській області планують побудувати сучасний завод із виробництва скла. Згідно з планами, там виготовлятимуть і надсучасне листове скло. Для реалізації цього проєкту меморандум про співпрацю підписали компанія NovaSklo та UkraineInvest.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити