На Київщині відкрили рух відбудованим мостом через річку Ірпінь

Читать на русском

Одразу після деокупації Київської області транспортне сполучення здійснювалось тимчасовою переправою, яку облаштували навесні 2022 року

Читать на русском
Ремонт мосту
Рух мостом через річку Ірпінь повністю відновили

Одразу після деокупації Київської області транспортне сполучення здійснювалось тимчасовою переправою, яку облаштували навесні 2022 року

Між Києвом та Гостомелем повністю відновили транспортне сполучення. У середу, 7 лютого, відкрили рух по правому проїзду відбудованого мосту через річку Ірпінь. Його зруйнували окупанти навесні 2022 року. 

Про це повідомили у міністерстві відновлення України. У межах капітального ремонту мосту через річку Ірпінь, зруйнованого росіянами навесні 2022 року було:

  • демонтовано зруйновані конструкції,
  • влаштовано опори та балки прогонової будови,
  • здійснено бетонування та гідроізоляцію,
  • заасфальтовано проїзну частину,
  • облаштовано перильне та бар’єрне огородження,
  • облаштовано освітлення.

Міст має чотири смуги руху та два тротуари. Ширина проїзної частини – 18 метрів. З огляду на високу інтенсивність руху на цій ділянці траси роботи продовжуються.

"Рух відбудованим мостом через річку Ірпінь повністю відновлено. Сьогодні відкрито рух правою смугою. Проїзд лівою частиною мосту відкрили у січні. Таким чином транспортне сполучення між Києвом та Гостомелем на міжнародній трасі М-07 Київ – Ковель – Ягодин повністю відновлено", - йдеться у повідомленні.

Рух відбудованим мостом через річку Ірпінь повністю відновлено
Рух відбудованим мостом через річку Ірпінь повністю відновлено

Рух новим мостом через річку Ірпінь

На заміну зруйнованому мосту у Романівці побудували новий довжиною в 115 метрів. Саме цей міст у лютому 2022 року зупинив ворога на підступах до Києва та став шляхом для евакуації жителів Приірпіння. Через міст у Романівці впродовж декількох днів евакуювали близько 40 тисяч мешканців.

Новий міст у Романівці має по дві смуги руху в кожен бік. Його ширина – 18 метрів. Висота - 6 метрів. Міст освітлений, обладнаний всіма необхідними інженерними спорудами для безпечного пересування, включаючи велопішохідні переходи з кожного боку – по 2 метри завширшки. Рух новим вже мостом відкрито для всіх видів транспорту. Біля зруйнованого мосту планується зведення меморіального історико-архітектурного комплексу.

Чому мешканці Русанівських Садів ПРОТИ будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Павло Авдокушин

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.