Минай та Динамо нарешті дограли багатостраждальний матч

Київське Динамо з рахунком 3:1 у середу, 17 квітня перемогло Минай у перенесеному матчі 16-го туру УПЛ

Минай, Динамо
Динамо здобуло три очки у матчі з аутсайдером

Минай та динамо дограли відкладений поєдинок 16-го туру УПЛ. Номінально домашній для Миная матч проходив у Києві у середу, 17 квітня. Динамо перемогло з рахунком 3:1 і закріпилось на другій сходинці турнірної таблиці.

Поєдинок 16-туру Минай – Динамо мав пройти на полі Миная ще на початку грудня. І він розпочався в означений термін. Але вже на другій хвилині матч перервав сигнал повітряної тривоги. Коли небезпека минула, виявилось, що продовжити матч можливості не має. Стадіон Миная не обладнаний штучним освітленням.

Тож догравали поєдинок вже у Києві 17 квітня. Кияни відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Буяльський зіграв у стінку з Ванатом і майже з лінії штрафного майданчика пробив у лівий нижній кут. Динамо продовжило тиск і це дало результат. На 28-й хвилині гравець Миная Нємчанінов зрізав м’яч у власні ворота.

У перерві тренер Миная провів з командою бесіду і зробив дві заміни. І на 3-й хвилині другого тайму команда скоротила різницю. Кораблін отримав передачу від Вакули і пробив під поперечину. У Миная були шанси врятувати гру, але Динамо рятував голкіпер. А на 87-й хвилині Волошин заспокоїв вболівальників Динамо, забивши третій м’яч.

• Минай – Динамо 1:3;
    Голи: Кораблін, 48 – Буяльський, 5, Нємчанінов, 28 (автогол), Волошин, 87.

Минай: Бандура, Дмитрук, Скиба, Нємчанінов, Кисіль, Вакула (Корнійчук, 88), Петько, Вітенчук (Семотюк, 66), Кораблін (Гунічев, 87), К. Попов (Ременяк, 46), Демиденко (Устименко, 46).

Динамо: Бущан, Дубінчак, Дячук, Д. Попов, Тимчик, Андрієвський, Кабаєв (Шапаренко, 46), Буяльський (Шепелєв, 61), Ярмоленко (Діалло, 61), Волошин, Ванат (Пономаренко, 89).

Що сказали тренери після матчу

Тренер Миная Желько Любенович:

"За регламентом, зі старту мали вийти ті футболісти, які починали зустріч минулого року, коли матч перервали. Але в перерві ми зробили деякі заміни, що пішло нам на користь. Стали краще грати і другий тайм у нас вийшов кращим. Другий тайм - це той показник, до чого ми прагнемо і в який футбол хочемо грати.

На жаль, нам знову трохи не вистачило, щоб дотиснути суперника. Як і в матчах з Оболонню, Поліссям, Олександрією. У нас були дуже хороші моменти в другому таймі, коли можна і потрібно було забивати. Шкода, що не забили другий гол – була б зовсім інша ситуація, якби рахунок був 2:2. Будемо працювати над цим", - прокоментував наставник.

Тренер Динамо Олександр Шовковський:

"Ми провели зовсім різні тайми. У першому забили двічі та мали багато моментів, а у другому зіграли не дуже, я незадоволений другим таймом. Добре, що виграли 3:1, йдемо далі, але проводитимемо аналіз. Звичайно, помилки допускають всі, але ми повинні були бути в тій зоні, звідки забили гол.

Бражко? У команді якийсь вірус, температура у гравців, тож Володимир не зміг зіграти. У нас постійно хтось вилітає – Нещерет, Сирота, тепер Бражко. В усіх температура.

Щодо матчу, то я сподівався на більш впевнене завершення матчу. Назар Волошин? У нього була червона минулого туру, але сьогодні ми домовлялися, що він відіграє 90 хвилин, щоб інші хлопці відпочили", – сказав тренер київського Динамо.

Динамо веде гонитву за Шахтарем

У турнірній таблиці УПЛ Динамо посідає другу позицію. Від Шахтаря підопічні Олександра Шовковського відстають на одне очко. Але у "гірників" на один матч менше. Минай посідає останню сходинку. Від зони перехідних матчів команду відділюють чотири бали.

Минай та Динамо нарешті дограли багатостраждальний матч 1

Турнірна таблиця УПЛ станом на 17 квітня

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України U19 дізналась суперників у фінальній стадії Євро-2024. Підопічні Дмитра Михайленка зіграють зі збірними Північної Македонії, Італії та Норвегії.

Також ми розповідали, що UEFA щедро винагородить півфіналістів Ліги чемпіонів. Кожна з команд отримає по 12,5 мільйона євро.

А ось тут команда Інформатора розповідає про кращих гравців київського Динамо під номером "10" в історії незалежної України. "Десятий" номер у футболі давно вважається ознакою престижу та авторитету футболіста. Дізнайтеся про футбольне життя Віктора Леоненка, Артема Мілевського, та Миколи Шапаренка. Долучайтеся до перегляду та залишайте свої враження в коментарях.