Золотий час перекупників: київські спекулянти накручують ціни квитків на Євро-2024 вчетверо

Читать на русском

За номінальної ціни квитка у 60 євро (2,5 тис грн) спекулянти продають їх за ціною від 6 до 9,5 тис грн, виставляючи оголошення на онлайн-майданчиках

Читать на русском
У Києві перекупники продають квитки на Євро-2024
Офіційно квитки вже недоступні для замовлення, проте завжди є у київських спекулянтів

За номінальної ціни квитка у 60 євро (2,5 тис грн) спекулянти продають їх за ціною від 6 до 9,5 тис грн, виставляючи оголошення на онлайн-майданчиках

У Києві перекупники спродують квитки на матчі Євро-2024 за участі української збірної. Ігри пройдуть 17, 21 та 26 червня у Німеччині, але офіційно квитки вже недоступні для замовлення (сайт УЄФА пише: все розпродано). А відтак, у футбольних фанатів є декілька опцій: можна придбати квитки у перекупників "офіційних" на профільних сайтах, чи "неофіційних" - через майданчики оголошень. Ціни, звісно, чималі: наразі вони стартують від 6 тис грн - і аж до 45 тисяч у секторі з найкращим оглядом.

Інформатор знайшов чимало оголошень про продаж квитків на матчі групового етапу на Євро-2024, що пройдуть у червні на стадіонах у Німеччині (Берлін, Мюнхен). Так, у одному з оголошень пропонують придбати квиток на матч "Україна-Румунія" від 5999 грн, у іншому квиток на цей матч коштує вже 8,6 тис грн. Автор вказує, що має 4 квитки на продаж у категорії "3 зона" (номіналом 60 євро), проте продає парно - одразу 2 або 4 квитка.

Автор оголошення має 4 квитки на продаж у категорії "3 зона" і продає їх парно по
Автор оголошення має 4 квитки на продаж у категорії "3 зона" і продає їх парно по 8,6 тис грн

Відтак, прибуток перекупника більше, ніж втричі перевищить вартість квитка при закупівлі - у гривні на сайті УЄФА квиток коштував 2,5 тис грн. На матч "Україна-Бельгія" (пройде 26 червня) квитки продають по 9,5 тис грн - можна припустити, що йдеться також про "3 зону", відтак, перекупники зароблять в 4 рази більше за початкову ціну. Деякі спекулянти пропонують передати квитки за особистої зустрічі у Києві, деякі - відправляють лише поштою.

На сайті УЕФА, присвяченому Євро-2024, тим часом, повідомляється, що усі квитки на матчі з участю збірної України вже розпродані. Вони знову з'являться у продажу лише у випадку, якщо українська збірна пройде відсів та отримає кваліфікацію до матчів плей-офф.

Офіційний сайт, присвячений Євро-2024, повідомляє, що квитки за участю збірної України вже розпродано
Офіційний сайт, присвячений Євро-2024, повідомляє, що квитки на матчі за участю збірної України вже розпродано

На деяких європейських сайтах з перепродажу квитків, щоправда, вони ще є у відкритому доступі. Так, на матч "Україна-Румунія" ще можна потрапити, сплативши 8,4 тис грн (сектор 3-ї категорії) чи 10,1 тис грн (у фан-секторі). А найкращі місця доступні за ціною у 45,7 тис грн.

На спеціалізованих сайтах квитки на перший матч групового етапу доступні за ціною від 8,4 тис грн
На спеціалізованих сайтах квитки на перший матч групового етапу доступні за ціною від 8,4 тис грн

Театри та Укрзалізниця борються зі спекулянтами через сервіс Дія

Нагадаємо, Інформатор днями писав про те, що Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка разом із Мінцифри працюють над диджиталізацією установи. Зокрема над створенням системи продажу квитків. Зазначимо, що питання про "цифровізацію" процесу з'явилося після того, як виник ажіотажний попит на виставу "Конотопська відьма", а перекупники - почали викупати усі квитки на виставу.

Також ми писали, що з кінця 2023 року квитки на популярний поїзд Київ-Варшава можна придбати лише через мобільний додаток "Укрзалізниця" з обов'язковою верифікацією особи через сервіс Дія.Підпис. Така умова введена для запобігання масовому перекупу квитків спекулянтами. Після перевірки підозрілих транзакцій акаунти перекупників будуть заблоковані. Завдяки цьому користувачі зможуть придбати квитки за прийнятною ціною, а не переплачувати спекулянтам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.