Мешканка Київщини у додатку Монобанку помітила збільшення ліміту на картці та викрадення 85 тисяч гривень - чи повернув суд кошти

Читать на русском

У Монобанку відкидають звинувачення щодо причетності до зникнення з рахунку клієнтки коштів у розмірі 85 тисяч гривень

Читать на русском
Монобанк
Жінка вимагає Монобанк повернути 85 тисяч гривень, які зникли з її картки

У Монобанку відкидають звинувачення щодо причетності до зникнення з рахунку клієнтки коштів у розмірі 85 тисяч гривень

Жінка намагалася зайти у додаток Монобанку, але він був заблокований. Після відновлення вона помітила збільшення ліміту на картці до 100 тисяч гривень та перерахування на невідомий рахунок 85 тисяч гривень. Про це йдеться у рішенні Фастівського міськрайонного суду Київської області, опублікованому 21 січня 2022 року.

23.06.2021 року намагаючись зайти в мобільний додаток Монобанк жінка дізналась, що він заблокований і тоді, за допомогою служби підтримки банку, відновила пароль. Після чого, зайшовши у додаток звернула увагу, що чомусь сума кредиту збільшена до 100 тисяч гривень та без її згоди здійснені несанкціоновані транзакції щодо перерахування на невідомий рахунок 85 тисяч гривень.

"Перед проведенням транзакцій позивачка здійснила входи до мобільного додатку за допомогою введення ПІН-коду з її пристрою. При цьому ПІН-код був введений вірно, що свідчить, про те що його вводила саме клієнтка, оскільки повідомлень від неї про втрату телефону не надходило, зміни довіреного пристрою для входу в мобільний додаток також не було. Про списання коштів банком надсилалися в мобільний додаток відповідні повідомлення. Твердження про те, що їй стало відомо про проведені транзакції 18.06.2021 року лише 23.06.2021 року не відповідають дійсності, оскільки як вже зазначалося безпосередньо перед проведенням операцій та після їх проведення вона здійснювала вхід до свого мобільного додатку", - заявили у Монобанку. 

Рішення суду 

Суд вирішив задовольнити позов жінки. З акціонерного товариства «Універсал Банк» стягнуть на її користь безпідставно списані (перераховані) кошти з рахунку в розмірі 85 тисяч гривень. Всі нараховані фінустановою проценти визнали недійсними. 

"Доводи позивачки про те, що вона жодним чином не порушувала умови договору про обслуговування карткового рахунку, негайно повідомила банк про несанкціоноване списання коштів з його рахунку, звернулася до поліції із заявою про вчинення кримінального правопорушення, звернулася з офіційною письмовою вимогою про повернення коштів в обслужний банк знайшли своє підтвердження на судовому засіданні, у зв'язку з чим надані письмові докази та їх належна оцінка вказують на наявність підстав для задоволення даного позову. Отже, з АТ «Універсал банк» на її користь слід стягнути безпідставно списані кошти в розмірі 85 тисяч гривень", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.