Мережа Епіцентр буде торгувати не тільки будівельними матеріалами: на Київщині вони розпочинають новий напрямок бізнесу

Мережа будівельних гіпермаркетів Епіцентр розпочала будівництво першої автозаправної станції у Київській області

Епіцентр
Епіцентр на Київщині побудує заправку

«Епіцентр» розпочав будівництво своєї першої власної АЗС на Київщині. На АЗС продаватиметься дизпальне та бензин. Про це 6 червня пише Forbes.

Копії дозвільні документів на будівництво АЗС торгівельною мережею «Епіцентр» за травень 2024 року є у розпорядженні видання «НафтоРинок».
Стало відомо, що «Епіцентр» будує свою першу заправку на території компанії, де розташований логістичний центр «Калинівка», митний термінал та завод з виробництва керамічної плитки у селищі Калинівка на Київщині.

"На АЗС продаватиметься дизпальне та бензин марки А-95+ та А-95. Для зберігання пального компанія збудує два підземні резервуари об’ємом по 100 куб. м. Річний об’єм нафтопродуктів сягатиме до 10 500 куб .м. В будівлі АЗК будуть розташовані магазин з продажу супутніх товарів та кафе швидкого харчування", - повідомляють ЗМІ.

Станом на червень 2024 року «Епіцентр» має в Україні 72 об’єкти під брендами «Епіцентр» та «Нова Лінія», з них у Києві – 10. Унаслідок повномасштабного вторгнення РФ було зруйновано шість ТЦ «Епіцентр» у Маріуполі, Нікополі, Бучі, Чернігові та Херсоні.

За 2023 рік «Епіцентр» відкрив два великих торгових центри: у Львові (90 000 кв. м) та Києві (30 000 кв. м). Інвестиції в них становили 2,9 млрд грн і 1,8 млрд грн відповідно.

Чому генпрокуратуру змусили відкрити справу проти власників «Епіцентру»

Печерський районний суд Києва 3 квітня 2024 року зобов’язав Офіс Генпрокурора розпочати розслідування щодо ймовірної колабораційної діяльності власників «Епіцентру» - Олександра та Галини Герег. Підставою для цього стало розслідування програми «Схеми: корупція в деталях» про виплату заплати управителю колишніх «Епіцентрів» на окупованій Донеччині Геннадію Гальчуку, який зараз є депутатом партії «Єдина Росія». 

Розслідування вийшло 17 жовтня 2023 року. Через 10 днів після цього партія «Народовладдя» надіслала до СБУ заяву щодо фактів, викладених у розслідуванні, які тягнуть на 5 років в’язниці з конфіскацією. Заяву переслали до Офісу Генпрокурора, але там не побачили «у веденні бізнесу та сплати податків на окупованих територіях народним депутатом Олександром Герегою та його дружиною Галиною ознак колабораційної діяльності».

"Після двох перенесених засідань, вчора (3 квітня 2024 року – ред.) нарешті вдалося викласти наші аргументи в суді. Як наслідок, слідча суддя задовольнила нашу скаргу та зобовʼязала прокуратуру внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування", - йдеться у повідомленні партії «Народовладдя». 

У судовому реєстрі журналісти Інформатора знайшли відповідну ухвалу судді Печерського районного суду. Окрім того, що Офіс генпрокурора не зможе «пропетляти», там ще й мають надати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, яке підтверджує початок роботи слідчих. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ