Лікарня в Броварах матиме постійне живлення завдяки сонячній електростанції

Потужність у 24 кВт з додатковою системою резервного живлення на 29 кВт/год дозволить навіть під час знеструмлення заживлювати установу, створюючи базовий комфорт для відвідувачів

Енергонезалежність лікарні Бровари
КНП "Броварська багатофункціональна клінічна лікарня" тепер живитиметься від сучасної сонячної електростанції

Наприкінці липня у КНП "Броварська багатофункціональна клінічна лікарня" відкрили сучасну сонячну електростанцію. Її потужність, 24 кВт з додатковою системою резервного живлення на 29 кВт/год, дозволить навіть під час знеструмлення заживлювати установу, створюючи базовий комфорт для відвідувачів. Реалізація проєкта стала можливою завдяки благодійникам.

Про встановлення сонячної електростанції повідомила Броварська міськрада у Facebook. Згідно з повідомленням, КНП "Броварська багатофункціональна клінічна лікарня" тепер живитиметься від сучасної сонячної електростанції потужністю 24 кВт з додатковою системою резервного живлення на 29 кВт/год.

"Сонячна станція забезпечить значну частину енергопотреб лікарні, суттєво знизить її вуглецевий слід та дозволить заощадити кошти на покращення медичних послуг", - зазначили у Броварській міськраді.

Там також подякували благодійникам, що з 2022 року розвивають муніципальну енергетику та забезпечують енергетичну автономію громад, а також впроваджують інноваційні енергетичні рішення. А відкривати сонячну міні-електростанцію приїхав особисто мер Ігор Сапожко, перший заступник міністра охорони здоров'я Сергій Дубров та заступник Надзвичайного та Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Тім Пранге.

Дитсадок під Києвом та 650 будинків у столиці: хто і як виходить зі скрути

Нагадаємо, днями Інформатор повідомляв про те, що виконком Калинівської селищної ради Броварського району планує виділити 2,88 млн грн на закупівлю сонячних панелей. Постача замовлення очікується до 5 серпня. А встановлюватимуть їх за адресою, де розташований місцевий дитсадок.

Також ми писали, що вже 650 будинків у Києві встановили автономне енергоефективне обладнання, чи альтернативні джерела живлення, чи працюють над цим. Допомогу надає КМДА - існує міська програма для ОСББ та ЖБК, причому роль міста полягає у компенсації 75% від вартості обладнання. Сам механізм компенсації працює ще від початку повномасштабного вторгнення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube