Кличка критикують за те, що в Києві нехтують проблемами поранених військових

На військові потреби у 2024 році Київ витратить трохи більше одного відсотка від загального бюджету

Новини Києва, інфраструктура
В Києві заплановано зробити 60 понижень пішохідних переходів

У 2024 році в Києві заплановано зробити 60 понижень пішохідних переходів. Проте у Львові протягом 2023 року понизили бордюри на пішохідних переходах у 1237 місцях – завдяки цьому вони стали більш інклюзивними. Таке порівняння приводить до висновку, що столична влада нехтує проблемами поранених військових. Про це пише видання Нmarochos.

У департаменті інфраструктури Львівської міськради розповіли, що наразі такі роботи є дуже актуальними, адже через війну кількість людей, що потребують доступності та безбарʼєрності постійно зростає. На замовлення районних адміністрацій департамент проводить пониження бордюрів та викладає їх тактильною плиткою – у 2023 році найбільше робіт виконали у Шевченківському районі міста.

Також минулого року у Львові облаштували 20 пандусів до житлових будинків та 11 підйомників, а до кінця січня 2024 року планують завершити роботи з облаштування ще трьох підйомників. Щодо Києва, то у 2024 році в столиці заплановано зробити по шість понижень у кожному районі міста – загалом 60, розповіла депутатка Київської міськради Ксенія Семенова.

«Шляхово-експлуатаційні управління (ШЕУ) районів здатні робити не менше понижень за рік, ніж у Львові», - додала депутатка.

Семенова нагадала, що Віталій Кличко кожне засідання Київської міськради починає зі слів про турботу про військових – попри те, що на військові потреби у 2024 році місто витратить трохи більше одного відсотка від загального бюджету. Натомість у Львові, наприклад, військові витрати складають близько 8% від загального бюджету.

Про те, що в столиці є серйозні проблеми з облаштувнням елементів інклюзивної  інфраструктури написав в телеграм-каналі Олег Симороз - добровольця ЗСУ, який втратив на війні кінцівки.

"Епопея з посвідченням особи з інвалідністю внаслідок війни завершена. Маю першу групу пожиттєво. Історія з оформленням цього статусу максимально показова - всі приміщення закладів в які мені довелося їздити та возити папірці з підтвердженням того, що в мене немає ніг, тупо не інклюзивні від слова взагалі…", - повідомив Олег Симороз. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ