Киянка у тролейбусі не захотіла оплачувати проїзд своєї неповнолітньої доньки - що вирішив суд

Читать на русском

Працівник КП "Київпастранс" вказує, що жінка мала сплатити 4 гривні за проїзд своєї доньки

Читать на русском
Громадський транспорт
Жінка не оплатила у тролейбусі проїзд своєї неповнолітньої дитини

Працівник КП "Київпастранс" вказує, що жінка мала сплатити 4 гривні за проїзд своєї доньки

Жінка разом з неповнолітньою донькою вирішили скористатися громадським транспортом Києва. Вона відмовилася оплачувати проїзд своєї дитини, попри відсутність учнівського квитка. Їй вдалося уникнути покарання. Про це йдеться у постанові Шевченківського районного суду Києва, опублікованій 19 вересня 2017 року.

28 серпня 2017 року близько о 12:50 жінка відмовилася здійснити оплату проїзду своєї доньки та покинути тролейбус № 17 на зупинці. Вона вчинила правопорушення, передбачене ст. 185-9 КУпАП.

На судовому засіданні жінка пояснила, що оплатила свій проїзд, проте відмовилась здійснити оплату проїзду неповнолітній дитині. Зазначила, що вона не мала сплачувати за проїзд дитини, але учнівського квитка, який надає право на безкоштовний проїзд, у неї не було. 

"Працівник КП "Київпастранс", який здійснював перевірку рухомого складу тролейбуса № 17, пояснив, що на його пропозицію придбати доньці квиток вартістю 4 гривні жінка відповіла відмовою", - йдеться у матеріалах справи. 

Яке покарання жінці обрав суд? 

Суд закрив справу про притягнення жінки до адміністративної відповідальності за ст. 185-9 КУпАП. Її звільнили від адміністративної відповідальності та обмежились усним зауваженням.

Вартість проїзду в громадському транспорті Києва

Вартість проїзду у міському пасажирському транспорті Києва наразі складає: в автобусі, трамваї, тролейбусі, метрополітені, фунікулері – 8 гривень за одну поїздку, а у міській електричці – 15 гривень. Варто додати, що з 1 квітня вартість транспортної карти становить 75 гривень замість 50 гривень. Збільшення вартості – вимушений крок через собівартість виготовлення картки.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.