Киянин пропускав пасажирів метро через турнікет по своїй карті за 8 гривень - яке покарання для нього обрав суд

Читать на русском

Чоловік, який пропускав інших пасажирів по безконтактній карті на станцію метро, не прийшов до суду

Читать на русском
Метро
Суд обмежився усним зауваженням для чоловіка, який вигадав спосіб заробляння у метро Києва

Чоловік, який пропускав інших пасажирів по безконтактній карті на станцію метро, не прийшов до суду

У Києві на одній зі станцій метро чоловік вчинив дрібне хуліганство. Він проводив інших пасажирів через автоматичний контрольний пункт по безконтактній карті. Порушник вирішив не з'являтися на судове засідання. 

Як вказується у постанові Святошинського районного суду Києва, 5 жовтня 2023 року приблизно о 10:15 на станції метро "Академмістечко" чоловік проводив громадян через автоматичний контрольний пункт по безконтактній карті. Він брав з кожного 8 гривень за проїзд.

На судове засідання чоловік не з'явився. Причин неявки він не повідомив, тож справу вирішили розглянути за його відсутності.

"Враховуючи, що по справі зібрано достатньо доказів, які не викликають сумнівів у своїй правдивості і допустимості, та які підтверджують вчинення громадянином правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, є всі підстави для притягнення його до адміністративної відповідальності", - заявили у суді. 

Постанова суду

Чоловіка звільнили від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП. Суд обмежився усним зауваженням.

У метро Києва почастішали випадки травмування пасажирів

У столичному метро почастішали випадки травмування пасажирів через власну необережність. Так, за третій квартал цього року трапилося 14 травматичних випадків із пасажирами підземки. Для порівняння, торік таких випадків було 9. 

Аналіз засвідчив, що 10 із 14 нещасних випадків трапляються на ескалаторах підземки. Ще 3 випадки травмування пасажирів відбулися на сходах, а також один – на платформі станції. Основна причина цього – особиста необережність і недотримання правил користування метрополітеном.

Також почастішали зупинки ескалаторів через потрапляння особистих речей. До того ж трапляються випадки травмування дітей. Тож для безпечної та швидкої поїздки в метро необхідно дотримуватися простих, але важливих правил, зокрема:

  • притримувати двері,
  • триматися за поручень (на ескалаторі та у вагоні метро),
  • не сидіти на східцях ескалатора, а також не бігати ними,
  • не заступати за обмежувальні лінії ескалатора та платформи станції,
  • притримувати поли довгого одягу,
  • не торкатися нерухомих частин ескалатора,
  • у разі падіння особистих речей на колію, не намагатись дістати їх, а звертатись до чергового.

Пасажирів закликають не нехтувати правилами у метро. У разі виникнення надзвичайних ситуацій, слід звертатися до чергового персоналу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.