Київський зоопарк запрошує до вольєрів приматів-сіамангів: коли і що цікавого можна побачити

Читать на русском

У Київському зоопарку запрошують відвідувачів подивитись на приматів-сіамангів Патріка і Тісу, які з приходом тепла розпочали свої тренування на свіжому повітрі

Читать на русском
Тварини, зоопарк Києва
Окрім гімнастичних талантів, сіаманги мають неабиякий хист до вокалу

У Київському зоопарку запрошують відвідувачів подивитись на приматів-сіамангів Патріка і Тісу, які з приходом тепла розпочали свої тренування на свіжому повітрі

Побачити весняні трюки сіамангів Патріка та Тіси кияни можуть в будь який день роботи зоопарку. Їхній вольєр розташований одразу за центральним входом до Київського зоопарку. Про це 30 березня пише ТиКиїв.

Вольєр сіамангів площею дві тисячі квадратних метрів оснащений канатами, жердинами, драбинами та платформи, на яких вони можуть виконувати свої трюки. Також там є дерева, кущі, трава, каміння та водойми, тож у Патріка та Тіси є достатньо місця для пустощів.

«Окрім гімнастичних талантів, сіаманги мають неабиякий хист до вокалу. Тож над весняним зоопарком лунає їх бадьорий протяжний спів», — кажуть у зоопарку.

Київський зоопарк запрошує до вольєрів приматів-сіамангів: коли і що цікавого можна побачити 1

В зоопарку розповіли, що щоденний раціон приматів складається з овочів, фруктів, свіжої зелені, злакових хлібців, варених яєць, насіння та горішків. Також вони п'ють чаї та компоти. А найбільшим смаколиком для сіамангів є багаті на білок личинки зофобаса.

Київський зоопарк запрошує до вольєрів приматів-сіамангів: коли і що цікавого можна побачити 2

У дикій природі ці примати мешкають у вічнозелених лісах Індонезії (на острові Суматра), Малайзії та Таїланду. Вони живуть моногамними сім'ями, які складаються з батьків і 1-3 дитинчат. У дикій природі сіаманги живуть від 25 до 30 років, в неволі — на 5 років довше.

Побачити весняні трюки сіамангів Патріка та Тіси кияни можуть в будні дні з 12 до 16 години. У вихідні – з 10 до 16.30. Вольєр з приматами розташований одразу за центральним входом до Київського зоопарку.

Що робити, якщо ви знайшли чи загубили тварину?

Зателефонуйте за номером телефону: 15-51 або (044) 366-69-99 та залиште заявку на сайті. Там ви отримаєте детальну консультацію та допомогу у поширенні інформації. Важливо пам’ятати: якщо тварина зареєстрована та має ідентифікуючу позначку (жетон-адресник на нашийнику, кліпсу або тавро на вусі, чіп) це значно полегшує та прискорює пошук як власника, так і тварини, допомагає тварині якнайшвидше повернутись додому.

Систему «Оберіг» активно обговорюють, особливо у контексті реєстрації військовозобов'язаних. Яким чином ця система буде наповнюватись? Через особисте звернення чи автоматично через банківський ID? Адвокат Ігор Фещенко поділиться своїми думками щодо її реалізації в правовому плані та можливими заходами відповідальності за нереєстрацію в цій системі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.