Відповіді збирає Департамент територіального контролю, який має врахувати не тільки думку киян і потреби власників, а й архітектурні особливості історичного центру
У мобільному додатку “Київ Цифровий” до 5 листопада 2024 року триває опитування щодо облаштування майданчиків біля кав’ярень та кафе. Кияни можуть взяти у ньому участь, адже місто розпочинає роботу над формуванням правил їхнього розміщення. Аби висловити свою думку, треба зайти до розділа «Електронна демократія» у застосунку Київ Цифровий.
За інформацією Департаменту територіального контролю КМДА, кількість літніх майданчиків поруч з кав’ярнями, кафе та ресторанами невпинно зростає. Якщо 2023 року їх було відкрито 745, то цьогоріч - вже 924. І попит зростає, тож, у 2025 році їх очікують ще більше.
“Водночас незаконно розміщені майданчики захаращують архітектуру міста, порушують санітарні норма та правила безбар’єрності. Незабаром місто розпочинає роботу над правилами розміщення. Врахують архітектурні особливості історичного центру, потреби власників і побажання містян”, - зазначають у Києві Цифровому.
Тож, доєднатися до опитування та висловити свою думку можуть всі, кого хвилює облаштування міського простору, особливо у центрі Києва. Відповіді надійдуть до Департаменту територіального контролю, який має до наступного літнього сезону сформувати правила розміщення відкритих майданчиків.
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що застосунок "Київ Цифровий" отримав престижну нагороду на Конгресі нової мобільності у польському місті Лодзь. Київську розробку відзначили у номінації "CEE Tech and Data-led Mobility Solution", тобто серед мобільних застосунків, розроблених у Центральній та Східній Європі. Це вже не перша подібна нагорода в програми, якою щодня користуються десятки тисяч киян.
Також ми розповідали про те, що у мобільному додатку “Київ Цифровий” з'явилась нова функція - Мапа ментального здоров’я Києва. Це інструмент, який забезпечить містянам можливість знайти психологічну підтримку, виходячи з власних потреб. За допомогою карти можна дізнатися не тільки про найближчі установи, а й фахівців та їхню спеціалізацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.