Зібрані дані допоможуть зрозуміти ефективність роботи енергопостачальних компаній та інтернет-провайдерів, наявність доступу мешканців до незалежних джерел енергії
У мобільному застосунку “Київ Цифровий” стартувало нове опитування щодо енергостійкості будинків у столиці. Триватиме воно до 11 лютого і має дати відповідь на головне питання - чи готові помешкання киян до тривалих відключень електроенергії? Зібрані дані допоможуть міській владі виявити проблеми, з якими стикаються мешканці різних районів міста.
Про початок нового опитування у мобільному застосунку повідомили у КМДА з посиланням на команду “Києва Цифрового”. Звісно, воно анонімне, але киян закликають вказати свій район, назву вулиці та номер будинку. Це допоможе зрозуміти, як в різних місцях столиці працюють інтернет-провайдери під час відключень, яка ситуація з доступом до незалежних джерел енергії, і навіть, де найбільші проблеми з укриттями. Тож, киян запрошують відповісти, зокрема, на такі питання:
Взяти участь в опитуванні можна до 11 лютого. Часу це займе зовсім небагато - потрібно відкрити додаток “Київ Цифровий”, знайти розділ опитувань і відповісти на запитання. Отримана інформація має допомогти зробити місто більш стійким до надзвичайної ситуації.
Нагадаємо, нещодавно Інформатор писав про те, що у мобільному додатку “Київ Цифровий” проводили опитування щодо облаштування майданчиків біля кав’ярень та кафе. Справа в тому, що місто вже веде роботу над формуванням правил їхнього розміщення. Аби висловити свою думку, потрібно було зайти до розділа "Електронна демократія" у застосунку Київ Цифровий.
Також ми розповідали, що Київ посів 13-те місце серед 193 міст світу у рейтингу Local Online Services Index від ООН, що оцінює рівень цифровізації та запровадження електронних інструментів. Це доводить, що цифровізація та розвиток електронних сервісів у Києві у 2024 році вийшли на новий рівень. Передусім, йдеться про міський застосунок Київ Цифровий, який налічує вже більше 30 сервісів та незабаром збільшить цю кількість, спираючись на потреби киян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.