На київському порталі запустили одразу чотири нових дашборди про звалища та земельні ділянки

Нові дашборди дозволяють містянам отримувати актуальну інформацію про життєдіяльність столиці, принаймні у тій частині, де йдеться про оренду та раціональне використання комунальної землі, а також про ліквідацію стихійних звалищ

Дашборди КМДА аналітика Київ
Міська влада у Києві запустила чотири нові дашборди - аналітичні інструменти, аби стежити за показниками життєдіяльності Києва

На Офіційному порталі Києва додали одразу чотири дашборди. Йдеться про онлайн-панелі, що показують дані про діяльність міста у зручному та зрозумілому форматі. Нові дашборди дозволяють містянам отримувати актуальну інформацію про життєдіяльність столиці.

Про це повідомив заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень у сфері цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Петро Оленич. Посадовець розповів, що тепер кияни можуть бачити дані щодо звернень і ліквідації стихійних звалищ, а також використання земельних ресурсів міста, податки і доходи від оренди і продажу ділянок.

Ці інструменти дозволяють аналізувати кількісно-якісні показники опрацювання скарг, рівня навантаження виконавців та їхньої активності. Завдяки цим даним містяни отримують доступ до детальної аналітики з показниками, динамікою і прозорими даними, які раніше були доступними лише для внутрішнього користування.

Наразі на сайті представлені сімнадцять дашбордів, що стосуються семи сфер життя міста, а саме: електронної демократії, екології, благоустрою, звернень до Контактного центру Києва 15-51, комунальної власності, соціальної політики та паркування. А переглянути дашборди головних сервісів міста можна за посиланням.

"Київ Цифровий" отримав слух і голос, та вже розпитує киян про екологічні проблеми

Нагадаємо, напередодні Інформатор писав про те, що у мобільному додатку “Київ Цифровий” триває опитування щодо екологічних ініціатив, яких потребує Київ. Можливість повідомити про сміття та мапа спеціальних контейнерів для батарейок - це, звісно, добре, але розробники хочуть підвищити й рівень екологічної свідомості киян. А для цього потрібно розуміти, що їх найбільше хвилює серед численних екологічних проблем Києва.

Також ми розповідали, що у міському застосунку "Київ Цифровий" представили оновлення, що роблять його дружнім до людей з порушеннями зору. Тепер керувати ним можна за допомогою голосу, а відповідатиме він також вголос - такими є головне оновлення. До того ж, ще до кінця року у "Києві Цифровому" з'явиться мапа безбар'єрності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ