Готуйтеся до корків: у Києві на Північному мосту обмежать рух транспорту до 15 червня - причина

Читать на русском

Обмеження руху відбуватиметься в напрямку з лівого на правий берег

Читать на русском
Обмеження руху транспорту
У Києві з 30 березня до 15 червня на Північному мосту обмежать рух транспорту

Обмеження руху відбуватиметься в напрямку з лівого на правий берег

У Києві на Північному мосту з 30 березня до 15 червня частково обмежать рух транспорту. Зміни пов’язані з ремонтом плити мостового полотна. Водіїв врахувати цю інформацію при плануванні маршруту. Про це 29 березня повідомили у комунальній корпорації "Київавтодор".

Вказується, що обмеження руху відбуватиметься в напрямку з лівого на правий берег у правій частині проїзду спорудою з перекриттям смуги руху громадського транспорту. Зміни пов’язані з ремонтом плити мостового полотна, що проводитиме комунальне підприємство" Київавтошляхміст".

Із 30 березня до 15 червня на Північному мосту обмежать рух транспорту
З 30 березня до 15 червня на Північному мосту обмежать рух транспорту

 У Києві з 1 квітня подорожчає транспортна картка

З 1 квітня вартість транспортної карти становитиме 75 гривень замість 50 гривень. Збільшення вартості – вимушений крок через собівартість виготовлення картки. При цьому вартість проїзду в комунальному транспорті лишається незмінною. Про це повідомили в комунальному підприємстві «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Києва.

«За останні два роки суттєво змінилися ціни на собівартість самої пластикової карти з чипом», - розповіли в КП «ГІОЦ».

Спеціалісти підприємства також наголосили, що з 2019 року вартість транспортної картки залишалась незмінною – 50 гривень. За цей час суттєво розширили перелік транспортних продуктів і тарифів на всі види міського транспорту для зручності пасажирів, залежно від їхніх потреб. Йдеться про погодинні проїзні, проїзні з обмеженням та без обмеження кількості поїздок, зокрема для пасажирів пільгових категорій – студентів та учнів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.