Гол Шепелєва приніс Динамо перемогу над Чорноморцем

Київське Динамо у суботу, 2 березня, в матчі 19-го туру УПЛ з рахунком 1:0 перемогло Чорноморець: кияни продовжили переможну серію до шести матчів

Динамо
Шепелєв забиває переможний м'яч

Київське Динамо увірвалось до чільної трійки турнірної таблиці УПЛ. Підопічні Олександра Шовковського у суботу, 2 березня, вдома з рахунком 2:0 здолали харківський Металіст 1925. У ще одному поєдинку туру Минай здобув першу перемогу у сезоні, здолавши Металіст 1925.

Чорноморець проводив другий матч у Києві за тиждень. У понеділок, 26 лютого, одеський клуб у матчі 18-го туру зіграв внічию 1:1 з Оболонью. Динамо мало на день відпочинку більше. Та і настрій ліпше. У неділю, 25 лютого, Динамо з рахунком 4:2 перемогло Металіст 1925.

Динамо розпочало жваво і створило момент вже на першій хвилині. Шапаренко з середньої дистанції не влучив у ворота. Наступна небезпека була біля воріт гостей через чотири хвилини. Голкіпер Чорноморця Варакута відбив дальній удар Шепелєва. Ванат намагався добити, але воротар зупинив м’яч.

Згодом Чорноморець відсунув гру від своїх воріт. Команда застосовувала як довгі, так і швидкі передачі. На 26-й хвилині Бражко зірвав швидку атаку гостей, за що отримав жовту картку.

Десь після 30-ї хвилини Динамо почало проводити позиційні атаки. І на 37-й хвилині кияни відкрили рахунок. Волошин навісив з правого флангу, Варакута зіграв невпевнено і випустив м’яч, а Шепелєв скористався моментом і в боротьбі з захисником пробив під поперечину. Нагадаємо, що Шепелєв свій шлях у футболі розпочинав у дитячо-юнацьких командах Чорноморця.

Після перерви команди почали обмін небезпечними моментами. Але більше нагод було у Динамо. Чого вартий хоча б потужний удар Бражка у праву стійку. Варакута лише спостерігав за м’ячем. Остання нагода змінити рахунок була у Супряги. Втім голкіпер Чорноморця зміг парирувати удар. Кияни помстились за поразку у першому колі.

Ця перемога стала для Динамо шостою поспіль в УПЛ. Після того, як тренером киян став Олександр Шовковський, команда у внутрішній першості лише перемагає. Цікаво, що Динамо забиває у ворота Чорноморця у 28-му матчі поспіль.

• Динамо Київ - Чорноморець 1:0;
    Гол: Шепелєв, 37.

Динамо Київ: Бущан, Караваєв (Тимчик, 89), Попов, Михавко, Вівчаренко, Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 75), Волошин (Беніто, 89), Шапаренко, Кабаєв, Ванат (Супряга, 75).

Чорноморець: Варакута, Бадібанга, Салюк, Гучек, Брагару, Кузик (Присяжнюк, 89), Васильєв (Іпалібо, 77), Авагімян, Бойчук, Ієде (Зе Гомеш, 75), Штогрін.

Яка ситуація склалась в турнірній таблиці

Київське Динамо піднялось на третю сходинку турнірної таблиці. Від Кривбаса, який продовжує лідирувати, кияни відстають на три очки. До того ж у Динамо на дві гри менше. У наступному турі Динамо зіграє проти Вереса. Гра відбудеться у четвер, 7 березня.

Чорноморець перебуває у середині турнірної таблиці. В активі команди 23 очки і нульова різниця забитих та пропущених м’ячів. В наступному турі Чорноморець вдома прийматиме Ворсклу, яка випереджає одеситів на три очки.

Гол Шепелєва приніс Динамо перемогу над Чорноморцем 1

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор повідомляв, що УПЛ визначила дати перенесених матчів чемпіонату України. На Минай у березні очікує щільний графік.

Також ми розповідали, що Андрій Шевченко оголосив про перші підсумки аудиту в УАФ. Дефіцит бюджету складає 105 мільйонів гривень.