Нацагентство проводить моніторинг способу життя керівництва Головного сервісного центра у Києві, дані про елітний спосіб життя якого журналісти розшукали в соцмережах
Нацагентство із запобігання корупції взялося за перевірку способу життя деяких співробітників МВС у Києві. Наразі йдеться про Головний сервісний центр МВС. Такою була реакція головного антикорупційного органу на журналістське розслідування Bihus.Info щодо способу життя посадовців.
НАЗК повідомило про початок перевірки кількох посадовців сервісних центрів МВС у своєму Telegram-каналі. Йдеться про моніторинг способу життя кількох співробітників сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ у Києві після публікації розслідування журналістів.
Зокрема, керівником головного сервісного центру у Києві є Олександр Бойко, який до того жив і працював у Чернівцях. У Instagram його дружина викладає фото й відео з транспортом, якого немає у декларації посадовця: BMW X3 (від 50 тис дол), електрокари Volkswagen ID.4 (від 30 тис дол) та BMW IX3 (від 60 тис дол).
А адміністратор цього сервісного центру приїздить на роботу на Audi E-Tron (понад 40 тис дол), оформленій на 22-річного сина. Раніше він також користувався Toyota Highlander, записаною на брата. Також у його старшого сина з'явилася квартира у новому ЖК, дача на Київському морі та великі земельні ділянки на Київщині.
"6 грудня було ухвалене рішення почати проведення МСЖ кількох посадовців, які фігурують в матеріалі медіа. Стосовно інших посадовців сервісного центру, згаданих в сюжеті, аналіз інформації триває", – додали в НАЗК.
Також НАЗК наголосило, що здійснює МСЖ посадовців сервісних центрів МВС і з інших областей України. Їх було розпочато раніше, у тому числі, після публікацій, які робило наше видання.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про те, що у Києві продають місця у чергах під ТЦК, де військовозобов'язані чекають іноді по декілька діб, щоб оновити свої дані чи стати на облік. Попит народжує пропозицію: ймовірно, послугами спритників користуються громадяни, яким не надто хочеться витрачати робочий час на стояння у чергах. Ціна за місце коштує 1 тис. грн, причому саме ж керівництво ТЦК "в курсі" маленького бізнесу.
Також ми розповідали, що російська пропаганда вигадала новий фейк про роботу ТЦК у Києві. Цього разу окупанти у мережі активно поширюють фейкову інформацію про те, що в Київському ТЦК нібито працює ветеринар, який робить висновки про придатність до військової служби. Ця інформація не відповідає дійсності і є черговою брехнею фейкометників Кремля.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.