Електронні учнівські проїзні додали до Києва Цифрового: як користуватись - покрокова інструкція

Читать на русском

Оформити такі квитки можна безкоштовно, оновивши застосунок "Київ Цифровий" та замовивши проїзний, вказавши дані навчального закладу

Читать на русском
У застосунку "Київ Цифровий" з'явилися учнівські проїзні квитки
Учнівський квиток буде доступний лише після того, як школа чи ліцей підтвердить дані про учня

Оформити такі квитки можна безкоштовно, оновивши застосунок "Київ Цифровий" та замовивши проїзний, вказавши дані навчального закладу

Для київських школярів стали доступні електронні учнівські квитки для проїзду у міському комунальному транспорті. Оформити їх можна безкоштовно, оновивши застосунок "Київ Цифровий" та замовивши квиток, вказавши дані свого навчального закладу. Щоправда, учнівський надійде лише після того, як школа чи ліцей підтвердить дані про учня.

Про новацію повідомляє КМДА на своєму сайті. У міській адміністрації уточнюють: отримати електронні квитки нескладно - варто лише пройти верифікацію, ключовим елементом якої буде підтвердження факту навчання учня з боку його навчального закладу - школи, ліцею тощо.

Щоб отримати електронний квиток, треба:

  1. Оновити застосунок "Київ Цифровий";
  2. Обрати сервіс "Замовлення учнівського", заповнити дані учня й замовити квиток;
  3. Отримати номер та пін-код учнівського, щойно навчальний заклад підтвердить дані;
  4. Додати учнівський за номером та пін-кодом у акаунт учня в сервісі "Транспортна карта".

У КМДА додають: пластикові квитки також продовжують діяти. А якщо додати пластиковий квиток до застосунку - то можна одразу перейти у його налаштування та перетворити на цифровий квиток.

Ідея із "цифровим" учнівським належить самим киянам - петицію створили ще в січні

Насправді, створення електронних учнівських - ідея не КМДА чи розробників "Києва Цифрового", а самих киян. Відповідну петицію про необхідність створення учнівських квитків у цифровому форматі зареєстрували кияни ще напочатку січня 2024 року. Мешканці міста просили додати учнівські у додаток "Київ Цифровий" або "Дію".

Також Інформатор розповідав про те, що у МОН показали, де в Києві та області є освітні центри для дітей, що навчаються дистанційно. Інтерактивну карту таких центрів презентували в Мінцифри. Зазначається, що наразі діє вже 154 центри в 17 областях України. Згідно з повідомленням, йдеться про приміщення, в яких зможуть навчатися та спілкуватися з однолітками діти від 6 до 18 років.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.