Перелік закладів освіти, що брали участь в олімпіаді Всесвіт знань-2024 в минулому навчальному році, складений національною освітньою платформою Всеосвіта
Олімпійське літо у спортсменів вже закінчилося, а у школярів процес олімпіад майже безперервний. І поки не настали осінні шкільні олімпіади, підведені результати весняних змагань. Освітня платформа “Всеосвіта” склала рейтинг, в який увійшли 100 українських навчальних закладів за кількістю переможців в олімпіаді “Всесвіт знань 2024”.
До рейтингу потрапили ті заклади, в яких, по-перше, участь в олімпіаді взяли мінімум 10 учнів. По-друге, хоча б один учень став призером олімпіади, тобто отримав диплом І, ІІ чи ІІІ ступенів. Місце в рейтингу залежало від кількості призових місць. А найвагомішим серед них є диплом І ступеня, далі – ІІ ступеня, найменш вагомим – ІІІ ступеня.
Загалом до ТОП-100 увійшли 10 київських навчальних закладів. А в ТОП-20 за кількістю переможців потрапили чотири столичні школи:
Щодо інших київських навчальних закладів, що увійшли в сотню переможців, це Київський центр професійно-технічної освіти (41 місце), початкова школа “Усмішка” Деснянського району (50 місце), спеціалізована школа № 211 Оболонського району (52 місце), середня загальноосвітня школа № 230 Святошинського району, приватний заклад загальної середньої освіти “Ай Ті Степ Скул Київ” (74 місце), навчально-виховний комплекс № 209 “Сузір’я” (76 місце).
Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що до ТОП-10 українських університетів за кількістю поданих заяв про вступ потрапили 6 київських вишів. Це Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, НТУ “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”, Державний торговельно-економічний університет, Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Київський столичний університет ім. Бориса Грінченка, Національний авіаційний університет.
Також ми писали, що КНУ ім. Тараса Шевченка та Белградський університет підписали угоду про взаємне створення науково-освітніх центрів у обох столицях. Обидва навчальні заклади підписали угоду, що передбачає поглиблення співпраці на академічному рівні. Зрештою, це - не єдина спроба українського та сербського суспільств порозумітися одне з одним, проте може стати однією з найбільш вдалих.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.