До колишньої Чапаєвки за покупками: де у Києві з’явиться новий ТРЦ

Читать на русском

Міська влада столиці приманює інвесторів та девелоперів величезною ділянкою під торговий центр у Голосіївському районі, який намагатимуться продати 16 лютого, хоча там є питання з підтопленням та затопленням.

Читать на русском
ТРЦ, Київ, торги, ділянка, будівництво
Лот виставили на продаж повторно

Міська влада столиці приманює інвесторів та девелоперів величезною ділянкою під торговий центр у Голосіївському районі, який намагатимуться продати 16 лютого, хоча там є питання з підтопленням та затопленням.

Департамент земельних ресурсів Київради з другої спроби намагатиметься продати ділянку під торгівельний центр площею 967 м кв. Аукціон призначений на п’ятницю, 16 лютого. Початкова ціна лота складає 3,7 млн грн. 

У Голосіївському районі Києва на вулиці Академіка Заболотного, 47 може з’явитися новий торгово-розважальний центр. Якщо для ділянки, яку виставили на продаж, знайдеться покупець. Про це стало відомо з сайту Prozorro Продажі

До колишньої Чапаєвки за покупками: де у Києві з’явиться новий ТРЦ 1

 

На ділянці немає огорожі та споруд.
На ділянці немає огорожі та споруд.

Початкова ціна визначена на рівні 3 млн 707 тис. грн без ПДВ. До початку проведення торгів кожен учасник має внести гарантійний внесок – 1 млн 112 тис. 100 грн. Відповідно до детального плану території місцевості Віта-Литовська у Голосіївському районі (до березня 2018 року - селище Чапаєвка) ділянка за функціональним призначенням належить до території громадських будівель і споруд.

«Згідно з проектними рішеннями детального плану території земельна ділянка відноситься до зони підприємств торгівлі, громадського харчування й побутового обслуговування, на якій передбачено розміщення об’єкту торгівлі», - йдеться в оголошенні про продаж.

За містобудівними умовами, земля для ТРЦ потрапляє у зону охорони пам’ятки – музею народної архітектури та побуту Національної академії наук України (село Пирогів). Крім того, ділянка, яку виставили на продаж, знаходиться у зоні підтоплень та, частково, у зоні затоплення поверхневими водами. Тому майбутній власник повинен буде виконати перед початком будівництва інженерну підготовку та захист території.

У серпні минулого року цю ділянку вже намагалися продати за ту саму ціну. Але аукціон скасували.

У Києві готують до відкриття 50 нових ТРЦ

Впродовж 2024-2025 років в столиці мають запрацювати ще більше торгівельних майданчиків, хоча експерти не впевнені, чи вистачить на всі ці площі платоспроможних покупців. 

Які центри з’являться незабаром:

  • Ocean Mall (110 000 кв. м),
  • Lukiyanivka (понад 47 000 кв. м),
  • April Mall (понад 36 000 кв. м),
  • New Ray (понад 34 000 кв. м),
  • White Lines (28 000 кв. м),
  • BalticSky (20 000 кв. м).

«Лише в Києві - близько 50 анонсованих проєктів, які можуть з'явитися у найближчій перспективі. Багато з них на високій стадії готовності: майже готовий Ocean Mall, ТРЦ Lukiyanivka, "Дитячий світ". Є й проєкти, реалізацію яких призупинено. Крім того, у складі майже кожного житлового комплексу анонсовано доволі великі комерційні приміщення площею 5-15 тис. кв. м», - розповів керівник департаменту стратегічного консалтингу компанії UTG Костянтин Олійник.

З урахуванням поточного рівня доходів українців платоспроможний попит здатний забезпечити успішне функціонування лише для 2 млн 313 тис. 033 м кв. торгових площ. Тоді як на січень 2024-го вже працює 2 млн 457 тис. 010 м кв. майданчиків.

Інформатор писав, що у Києві знову продають ТРЦ з верблюдами на Оболоні.

В Києві неспокійно: обговорення проблемних ділянок метро набирає обертів. Особливу увагу залучають ділянки між Либідською та Деміївською, а також Почайною та Т.Шевченка. Але нещодавно увагу громадськості привернули заяви відомого інфраструктурного аналітика Олега Попенка щодо проблем на станції метро Героїв Дніпра. Запрошуємо вас на наше інтерв'ю з паном Олегом, де ми докладно обговоримо цю проблему, а також інші інфраструктурні турботи Києва. Не пропустіть цю можливість краще зрозуміти стан розвитку столиці!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.