Деснянська філія Київзеленбуду купить ґрунт за майже 4 мільйона гривень

Читать на русском

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району столиці планує витратити 3,9 млн грн на купівлю 4625,5 метрів кубічних ґрунту, який мають поставити до кінця 2024 року.

Читать на русском
Київзеленбуд, тендер, озеленення, ґрунт
Тендер оголосили 26 лютого

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Деснянського району столиці планує витратити 3,9 млн грн на купівлю 4625,5 метрів кубічних ґрунту, який мають поставити до кінця 2024 року.

Філіал «Київзеленбуду» у Деснянському районі столиці у понеділок, 26 лютого, оголосив торги на купівлю ґрунтосуміші, яку використають для газонів, квітників, під посадку дерев та кущів. У вартість замовлення входить не лише земля, а і її навантаження, доставка й послуги автотранспорту. 

Аукціон з вибору компанії, яка привезе ґрунт проведуть 5 березня. Запитувати організатора про умови закупівля можна до 2 березня. Про це йдеться в оголошенні на сайті Prozorro

Підприємство оголосило тендер 26 лютого
Підприємство оголосило тендер 26 лютого

«В складі ґрунтосуміші не допускається наявність каміння, відходів будівельних матеріалів, деревини, коренів рослин. На ґрунтосуміш повинні бути проведені агрохімічні та радіологічні аналізи для підтвердження екологічної безпеки товару», - йдеться у вимогах до продавця.

У Києві на нові світлофори витратять понад 35 мільйонів гривень

КП "Центр організації дорожнього руху" Київради проведе аукціони з вибору компаній, які займуться будівництвом та реконструкцією 5 світлофорів. Роботи триватимуть до кінця 2024 року, а в деяких випадках організований пішохідний перехід має запрацювати до травня 2025 року.

Загалом у столиці планують побудувати 18 нових світлофорів, повністю реконструювати 20 та провести капремонт 96 регуляторів руху. Про це йдеться у міській цільовій програмі розвитку транспортної інфраструктури на 2024-2025 роки.

Інформатор писав, що у «Київзеленбуд» влаштували неіснуючих робітників та заплатили їм 2 млн грн.

Приєднуйтесь до перегляду, де представник головної науково-дослідної установи Міністерства оборони України розкриє та покаже вигляд електронного начиння російської ракети Х-101. Ви дізнаєтеся про зміни в наповненні порівняно з початком війни 24 лютого 2022 року та як росіяни обходять санкції та замінюють запчастини власноруч. Не пропустіть ці цікаві деталі!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.