Через трагедію на канатній дорозі у Києві схожі бізнеси припиняють роботу

В столиці закриваються розваги, пов'язані з екстримом, зокрема, компанія New Team eXtreme, яка займається роуп-джампінгом на Пішохідному мосту в столиці, заявила про паузу в роботі на деякий час

Екстремальні розваги у Києві трагедія на канатній дорозі
New Team eXtreme працює з 2008 року, кажуть: жодних інцидентів у роботі не було, але все одно вирішили тимчасово припинити екстремальні розваги

У Києві через трагедію з обривом тросу канатної дороги над Дніпром, що призвела до загибелі 20-річного хлопця 21 липня, закрито інші розваги, пов'язані з екстримом. Зокрема, компанія New Team eXtreme, яка займається роуп-джампінгом на Пішохідному мосту в столиці, прийняла рішення закрити роботу на деякий час. Також у компанії розповіли про те, як перевіряють власне обладнання для екстремальних стрибків.

"Наша команда висловлює свої щирі співчуття всім постраждалим у трагічному випадку з обривом тролею через Дніпро. Наразі стрибки призупинені. Про відновлення роботи будемо сповіщати в мережі", - зазначили у компанії NTX, додавши, що не мають стосунку до компанії, яка влаштовувала спуски канатною дорогою над Дніпром.

Цікаво, що сама New Team eXtreme працює з 2008 року, надаючи послуги з організації роуп-джампінгу у Києві. На їхній сторінці у TikTok є відео, де діти іноді з інструктором, іноді без, займаються роуп-джампінгом - це екстремальна розвага, а стрибки дітей до 16 років відбуваються у присутності батьків.

Звичайний стрибок коштує 600 грн, а стрибнути з інструктором більше, ніж вдвічі дорожче -1500 грн. У New Team eXtreme кажуть, що, оскільки працюють щодня, то й справність, і знос спорядження також перевіряють щодня - перед роботою.

"Перед тим, як розпочати роботу - наші інструктори здійснюють кілька тестових стрибків для перевірки надійності завіски. Ми несемо відповідальність, в першу чергу за ваше життя та здоровʼя, тому завчасно замінюємо спорядження для унеможливлювання подібних випадків", - додали у NTX.

Як сталася трагедія і що розповіли прокурори про атракціон

Нагадаємо, 21 липня у Києві обірвався трос канатної дороги над Дніпром: через обрив троса у річку впав 20-річний хлопець, який саме спускався атракціоном. Після цього містяни зібралися і разом дістали трос із води, але без постраждалого. Пошуки, в яких залучені водолази, берегова охорона та ДСНС, тривали майже добу, зрештою вдалося знайти тіло загиблого.

Коли ж почали розслідувати трагічний випадок, з'ясувалося, що київська міська прокуратура ще три роки тому намагалася зупинити роботу атракціону над Дніпром. Прокурори просили визнати незаконним та скасувати рішення КМДА про дозвіл на роботи, виданий компанії. Мотивували це тим, що вона не має досвіду експлуатації атракціонів такого типу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube