Трагедія над Дніпром: разом з загиблим канатною дорогою їхав його старший брат

Обидва брати приїхали до Києва з Вінниці, а поїздка відомим атракціоном мала б стати окрасою подорожі до столиці

Трагедія на канатній дорозі у Києві Труханів острів зіплайн
Справа - скріншот з відео, на якому старший брат доїжджає до кінцевої станції зіплайну

Юнак, який загинув на канатній дорозі у Києві в неділю, користався атракціоном разом зі своїм старшим братом. Саме він доїхав до кінця зіплайну, і його зафіксувала камера, що встановлена на нижній точці маршруту. Обидва брати днями приїхали до Києва з Вінниці, і зіплайн мав стати окрасою їхньої подорожі.

Про те, що під час трагедії канатною дорогою з'їжджали рідні брати, розповіли в Офісі Генпрокурора. Також там показали відео перших секунд після обриву троса. Після того, як трос падає долу, видно, як співробітники зустрічають іншого клієнта, що таки доїжджає до нижньої точки.

"На відео видно, як один із хлопців завершує спуск над Дніпром - це старший брат хлопця, що загинув. У цей день вони катались разом із братом", - розповіла в ефірі телемарафону "Єдині новини" Ірина Винокурова, речниця Київської міської прокуратури.

Інформатору стало відомо, що прізвище загиблого хлопця - Борисюк Р.М. Юнак 2004 року народження дійсно приїхав до Києва зі старшим братом.

Також, за словами представниці прокуратури, вже відомо, що послуги на атракціоні надавав ФОП, який взяв в оренду обладнання у переможця інвестиційного конкурсу (а не компанія "Активна країна" напряму). Додамо, що один спуск канаткою з правого берега Дніпра на Труханів острів коштував 800 грн.

Крім того, відомо, що довжина канатної дороги складає 542 метри, а людина, що летить тролеєм, розвиває швидкість до 80 км/год. Час польоту з верхньої точки до нижньої становить приблизно 60 секунд.

Рятувальники підняли з води тіло загиблого, а прокурори кажуть, що вже намагалися закрити атракціон

Нагадаємо, Інформатор розповідав про те, що зранку у понеділок, 22 липня, рятувальники дістали з води тіло хлопця, який загинув після обриву троса на зіплайні у Києві. Його розшукали в 30 метрах від берега. Виявилося, що тіло підтягло до берега верхолазне спорядження і сам трос, що впав у воду.

Також ми повідомляли, що київська міська прокуратура ще три роки тому намагалася зупинити роботу атракціону над Дніпром, де у неділю, 21 липня, обірвався трос і загинув 20-річний хлопець. Прокурори просили визнати незаконним та скасувати рішення КМДА про дозвіл на роботи, виданий компанії. Мотивували це тим, що вона не має досвіду експлуатації атракціонів такого типу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube