Активісти просять залишити швидкість на рівні 50 км/год на основних магістралях
Чи варто залишити швидкість на рівні 50 км/год, чи, як завжди, підвищити її до 80 км/год?
голосів
Поворот не туди
"Війна не прощає помилок, і однією з найбільших є підміна понять. І якщо в головах українських дітей український військовий — ворог, а "втащити" йому - прояв героїзму, то всім нам - величезна жирна "двійка"
Начальник управління комунікацій командування Сухопутних військ ЗСУ Віталій Саранцев - про скандал зі шкільною постановою, де "герої" б'ють співробітника ТЦК
"Шахрая - до відповідальності"
"В партії розуміють, що скандал із шахраєм, який використовував ім’я політичної сили, б’є по репутації всієї організації. Ми закликаємо правоохоронців та суд притягнути шахрая до максимальної відповідальності, згідно закону"
Заява партії УДАР про свого колишнього члена, очільника Одеського осередку, який намагався вирішити "земельне" питання у Києві
416627 внутрішньо переміщених осіб зареєстровано у Києві
Київрада створює КП, яке опікуватиметься долею людей, що приїхали до столиці у пошуках спокійного життя
Закупівлі влади у Києві
Улюблений телеканал Віталія Кличка накупив начиння та приладдя на понад 13 млн грн
Колапс у метро скасовано
У Києві нарешті відкрили рух оновленою ділянкою тунелю "синьої" лінії метро
Чи відчули ви на собі перекриття руху?
голосів
Цитата тижня
"Іде сніг - мер винуватий. Дощ, забагато води - мер винуватий. Вітер, дерева падають - і це теж відповідальність мера. Сонце, голубе небо, чудова погода - і ніхто не скаже: "Спасибі, мер!" Мер - кризовий менеджер".
Віталій Кличко, міський голова Києва, в інтерв'ю The Times
Курс валют на сьогодні
Дізнайтесь актуальну інформацію станом на
30.04.2025
У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
Кулінарний рецепт від Інформатора
Страва, якою Мішель Пфайффер годувала чоловіка-мафіозі
29 квітня народилась американська акторка Мішель Пфайффер. Нині вона - вегетаріанка. Зірка фільму "Історія про нас" регулярно розповідає про свій спосіб життя в Instagram. Мішель займається спортом та ретельно стежить за харчуванням, вже кілька років вона не їсть продукти тваринного походження.
Ціни на пальне у мережевих АЗС України
Оновлено станом на 29.04.2025
А95+
А95
ДП
ГАЗ
56.89
55.49
55.89
36.5
59.82
56.66
55.82
35.82
60.99
57.99
56.99
36.98
-
51.46
49.41
33.84
60.99
57.99
56.99
36.99
55.99
53.99
52.99
34.49
ТОП-5 найбагатших людей України у рейтингу Forbes
Вказана динаміка змін за поточний рік
1
Рінат Ахметов
$4,0 млрд.
2
Віктор Пінчук
$2,0 млрд.
3
Вадим Новинський
$1,2 млрд.
4
Костянтин Жеваго
$1,2 млрд.
5
Геннадій Боголюбов
$1,0 млрд.
Актуальний курс кріптовалют
BINANCE COIN (BNB)
601.21
DOGECOIN (DOGE)
0.18
THETA (THETA)
0.77
LITECOIN (LTC)
86.48
BITCOIN (BTC)
94873.21
Як Ігор Рець вижив на стежці ухилянтів із Закарпаття в Румунію
Кореспондент Інформатора забрався на високогір'я Карпат і прожив тиждень у притулку для туристів, щоби взяти інтерв'ю у ухилянтів; на шляху він зустрів прикордонників, військкомів із Хуста, а також численні порушення закону
Подорож Ігоря закінчилася у ТЦК та СП Хуста, звідки, як вважають ухилянти, одна дорога – до учебки, а потім на фронт. У Хусті кореспондент Інформатора зафіксував численні порушення закону. Підсумком поїздки став докладний звіт про пригоди. Інформатор публікує цей звіт у кількох частинах.
400 млн грн витратили задарма: аудитори перевірили витрати департаменту освіти Київради
Близько 300 млн грн з бюджету столиці витратили на підготовку електриків та монтажників, які провчились 3,5 роки, але не пішли працювати за фахом, або працюють не за спеціальністю, тому результати аудиту передали до поліції.
У Києві на будівництво садочка № 536 на вулиці Бахмацька, 35 витратили 81 млн грн, проте з 2021 року він так і не запрацював. Ще 37 млн грн витралили на проєкти будівництва та реконструкції 15 шкіл та дошкільних закладів, проте через зміни до законодавства ці документи вже не актуальні. Загалом аудитори встановили, що 400 млн грн на освіту витратили неефективно. Про результати перевірки департаменту освіти і науки 22 березня повідомив Північний офіс Держаудитслужби.
Найбільшу суму - близько 300 млн грн з бюджету Києва витратили на підготовку слюсарів та сантехніків. Їх навчали впродовж 3,5 років, проте спеціалісти або не знайшли роботи за фахом, або працюють не за спеціальністю.
«Значна частина витрат зі столичного бюджету пішла на будівництво чи реконструкцію закладів освіти, які по факту до цього часу так і не з`явилися (або – так і не дочекалися своєї реконструкції)», - йдеться у повідомленні аудиторів.
Одні зі статей неефективних витрат – це 37 млн грн, які витратили на розробку проєктної документації, яка готувалася для будівництва та реконструкції 15 закладів освіти. Перевірка показала, що роботи так і не розпочалися.
«Більше того – після внесення у 2022-2023 рр. ряду законодавчих змін, ці проєктні рішення потребують корегувань, а відповідно – додаткових фінансових витрат», - зазначили у Північному офісі Держаудитслужби.
Попри дефіцит садочків збудований заклад 2 роки не відкривали.
Ще понад 81 млн грн було скеровано на зведення дитячого садочку № 536 на вулиці Бахмацька, 35. Будівництво завершилося у 2021 році, але попри гострий дефіцит садочків у столиці та на багаторічну чергу до них, цей дошкільний заклад 2 роки не вводився в експлуатацію.
«Також майже 3 млн грн було витрачено на охорону та утримання будівель, які не використовуються в освітньому процесі й взагалі – не придатні до експлуатації. Натомість не було вжито достатніх заходів, які б дозволили збільшити доходи навчальних закладів від оренди майна, що вилилося у недоотримання понад 6 млн грн», - повідомили результати перевірки.
Департаменту освіти Київради порадили виправити ці недоліки, а результати аудиту направили до поліції.
Підрядник Київзеленбуду виплатив збитки за ремонт стежок у Гідропарку
У листопаді 2022 року комунальне об’єднання «Київзеленбуд» оголосило тендер на капітальний ремонт стежок у лівій частині «Гідропарку». На конкурс подалися дві компанії та найдешевшу пропозицію замовник торгів відхилив. На закупівлю звернула увагу Держаудитслужба та знайшла порушення, які не усунули й тендер не скасували.
Попри це, на початку грудня 2022 року «Київзеленбуд» уклав угоду з фірмою «ІС БУД»на те, що вона відремонтує стежки у частині парку за майже 5 млн грн. Проте результатами цих робіт зацікавилися правоохоронці.
Після повідомлення директору підрядної організації про підозру, він відшкодував всі збитки. Однак це не скасовує розгляд справи у суді.
Інформатор писав, коли почнуться і скільки триватимуть весняні канікули для школярів Києва.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.