Коли почнуться і скільки триватимуть весняні канікули для школярів Києва

Читать на русском

Для столичних школярів під час канікул у закладах освіти організують гурткову роботу та компенсаторні заняття з різних предметів

Читать на русском
Навчання
Весняні канікули для школярів Києва розпочнуться 25 березня

Для столичних школярів під час канікул у закладах освіти організують гурткову роботу та компенсаторні заняття з різних предметів

У Києві весняні канікули для школярів розпочнуться 25 березня і триватимуть до 31 березня включно. До їх початку освітні заклади столиці продовжать функціонувати в очному, змішаному та дистанційному форматах. Про це 20 березня повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

За його словами, для школярів під час канікул у закладах освіти організують гурткову роботу та компенсаторні заняття з різних предметів. Для керівників та управлінців галузі "Освіта" Інститут післядипломної освіти Київського університету імені Грінченка підготував програму психоемоційного відновлення "Будьмо здорові", а для вчителів – низку вебінарів і тренінгів з питань психологічного розвантаження та підвищення професійної майстерності.

"Відповідно до рекомендованої структури навчального року, з 25 березня в Києві для школярів розпочнуться весняні канікули. Причин для їх перенесення наразі немає. До початку канікул освітні заклади Києва продовжать стандартну роботу в очному, змішаному та дистанційному форматах, з огляду на безпекову ситуацію та дотримуючись алгоритму дій на випадок, якщо повітряну тривогу оголосили до початку навчання", - Валентин Мондриївський.

У КМДА нагадали, що з 25 березня школи столиці розпочнуть прийом заяв до перших класів. Документи можна буде подати власноруч або в електронному вигляді. Оригінали документів, зокрема медичні довідки, можна надати до закладу освіти пізніше.

 У Києві відпрацювали дії на випадок позаштатної ситуації в закладах освіти 

18 березня у Києві пройшли чергові навчання з цивільного та безпекового захисту. Цього разу відпрацювали дії на випадок позаштатної ситуації в закладах освіти. Під час тренування учасники відпрацювали алгоритми дій при виникненні пожежі. Відповідальні особи тренувалися ліквідовувати осередок займання, навчалися безпечному використанню первинних засобів пожежогасіння, засобів індивідуального захисту органів дихання. Відпрацювали і проведення евакуаційних заходів учасників освітнього процесу; порядок дій рятувальної ланки з перевірки приміщень для виявлення всіх постраждалих; надання першої медичної допомоги постраждалим. Також провели практичні вправи з перев’язування ран, зупинки кровотечі. Такі тренування проводяться на базі районних закладів освіти для мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій. Також напрацьовуються алгоритми спільних дій у разі виникнення загроз, для припинення протиправних дій, збереження недоторканності та цілісності об’єктів, що перебувають під охороною. Навчання з домедичної підготовки проводять інструктори, які мають відповідні навички та практичний досвід.

Два законопроєкти щодо Бюро Економічної Безпеки (БЕБ) - один від Кабінету Міністрів, інший від групи народних депутатів під керівництвом Ярослава Железняка. Голова Ради громадського контролю БЕБ України, Тарас Котов, розповість нам про ці закони у наступному відео.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.