У застосунку «Київ Цифровий» створили мапу укриттів, яка працює без доступу до інтернету

У застосунку «Київ Цифровий» створили мапу укриттів, яка працює без доступу до інтернету

Відтепер більше сервісів у застосунку «Київ Цифровий» працюють без доступу до інтернету. В оновленій версії з’явився офлайн-доступ до мап та розділу «Часті питання». А також можливість повідомити місто про зачинене або недоступне укриття.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич, передає Інформатор.

Щоб користуватися мапою укриттів «поза мережею», користувачам достатньо один раз зайти в застосунок, коли є інтернет. Мапа автоматично завантажиться у фоновому режимі. Наразі в розділі всіх сервісів доступна «Мапа укриттів».

У налаштуваннях у профілі в розділі «Мапи» користувачі можуть переглянути, який обсяг на пристрої займають мапи та видалити їх за потреби. Сервіс продовжать удосконалювати та доповнювати за відгуками користувачів.

Крім того команда «Цифрового» додала можливість повідомити місто про зачинені укриття. Якщо у вас не вийшло потрапити в укриття, виберіть його на мапі та натискайте в інформаційній картці «Поскаржитися на укриття». Відповідальний департамент одразу отримає цю інформацію і зможе виправити ситуацію.

В офлайні також можна переглянути розділ «Часті питання», що містить інформацію про роботу застосунку й життя міста. Щоб дізнатися, до котрої працює транспорт або які мости відкриті для авто, доступ до інтернету більше не потрібен.

У команді КП ГІОЦ продовжують розвивати сервіси як для комфорту жителів у місті, так і для адаптації під час воєнного стану. Доступ до інформації в офлайні має на меті підвищити рівень захищеності містян.

«Київ Цифровий» – застосунок, що об’єднує головні міські сервіси та понад два мільйони користувачів. Оновлену версію застосунку «Київ Цифровий» можна завантажити у App Store і Google Play.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.