Інформатор Київ

ЖИТТЯ

Де у Києві приймають російські книги, кошти від переробки яких підуть на допомогу ЗСУ

У муніципальній книгарні «Сяйво книги» до травня триватиме збір російських книг для подальшої їх переробки. Виручені кошти традиційно перерахують на благодійний фонд «Гуркіт», який купує необхідні речі українським захисникам.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на книгарню в Instagram.

У книгарні нагадали, що на користь навколишньому середовищу пішли вже 57 тонн російськомовних книг, які принесли містяни. На виручені кошти «Гуркіт» придбав та передав позашляховик для ЗСУ. Нові надходження акумулюються на наступний «Сяйвомобіль» або інші не менш важливі речі на передовій.

Книги можна принести особисто у книгарню або надіслати поштою. Для цього треба написати книгарні «Сяйво книги» в особисті повідомлення.

Умови акції залишаються незмінними: за принесені книги надається знижка 10% на купівлю нових книжок у «Сяйві книги».

Муніципальна книгарня «Сяйво книги», що є найстарішою в Києві, чекає на всіх із 10:00 до 20:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 6.

У приміщенні книгарні розташоване укриття, яким можуть скористатися містяни під час повітряної тривоги.

Про цікаві події та акції можна дізнатись на сторінці книгарні в Instagram або за телефоном: 067 374 47 55.

Нагадаємо, муніципальна книгарня «Сяйво книги» є структурним підрозділом КП «Міський магазин», який підпорядковується Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі — ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Нагору