Информатор Киев

ВОЙНА

«Вина, що вижили»: у Києві в новому барі UnderWu відбудеться унікальна благодійна дегустація на підтримку ЗСУ

Цього четверга, 11 серпня, о 18:00 в новому меломанському барі UnderWu на Великій Васильківській, 44а продегустують вина, що «вижили» після влучання російської ракети у склад Goodwine ще на початку повномасштабного вторгнення.

Співзасновник закладу Ігор Постоєнко разом із сомельє Goodwine і бренд-амбасадором Wine Bureau Павлом Мнухіним вибрали найцінніші зразки із врятованих пляшок, аби подарувати гостям смакові врження і водночас зібрати гроші для наших захисників. Передає Інформатор.

Усі вина особливі: вони вижили у буквальному сенсі та, ймовірно, змінили свої оригінальні смаки, від чого стали унікальними. Гості спробують 4 абсолютно різних вина, кожне з яких презентує сомельє. Тим часом шеф UnderWu ретельно підбере закуски до кожного келиха. 

Processed with VSCO with g8 preset

Щодо музичної концепції вечора, то вона продовжуватиме винну: Ігор Постоєнко ставитиме вініли та розповідатиме про музику, яка свого часу також «вижила» та еволюціонувала, спричинивши появу купи нових жанрів. До того ж на присутніх чекає благодійний аукціон – з молотка підуть ексклюзивна пляшка вина та не менш ексклюзивний вініл.

Вартість: 1200 грн з кожного гостя. Усі зібрані кошти перерахують на потреби ЗСУ.

Оскільки кількість місць обмежена, рекомендуємо бронювання за номером +38 093 811 08 99

Всі новини про музеї, виставки та події в рубриці — Куди піти в Києві.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Варвара Грекова

Наверх