За рухом міського транспорту тепер можна слідкувати у застосунку «Київ Цифровий»

За рухом міського транспорту тепер можна слідкувати у застосунку «Київ Цифровий»

У новій версії міського застосунку «Київ Цифровий» з’явився сервіс руху міського транспорту. Там можна буде слідкувати за графіком, шукати зупинки та пересадки.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич, передає Інформатор.

«Тепер ви можете відслідкувати точний час прибуття транспорту, зберігати маршрути і дізнаватися про пересадки. Сервіс працює у бета-версії, чекаємо на ваші відгуки і продовжуємо вдосконалюватися», – написав Петро Оленич.

Сервіс інтегрується з інформаційно-аналітичною системою «Майно» та системою міських зупинок та маршрутів громадського наземного транспорту, що належать КП «Київпастранс».

У «Київ Цифровий» користувачі можуть знайти близько 3000 зупинок і понад 100 маршрутів автобусів, тролейбусів і трамваїв. У переліку сервісів потрібно вибрати «Рух транспорту» та скористатися мапою зупинок або пошуком.

Команда «Київ Цифровий» розповіла про можливості нового сервісу, який надає можливість:

  • знаходити потрібні зупинки та маршрути;
  • моніторити рух транспорту на мапі;
  • переглядати час прибуття транспорту на зупинку та його бортовий номер;
  • дізнаватися про пересадки на інший транспорт на зупинках;
  • зберігати зупинки та маршрути в обрані, щоб мати їх у швидкому доступі.

Це перший сервіс застосунку, який команда КП ГІОЦ запустила в бета-версії. Планують додавати новий функціонал та вдосконалювати його за відгуками користувачів.

Нагадаємо, що у «Київ Цифровий» також можна поповнювати транспортну карту та купувати QR-квитки. Таким чином, «Рух транспорту» доповнює систему цифрових сервісів для міського транспорту.

«Київ Цифровий» – застосунок, що об’єднав головні міські сервіси та адаптував їх до умов воєнного стану. Сервісами в застосунку користуються понад півтора мільйона містян. Оновлену версію «Київ Цифровий» із сервісом «Рух транспорту» можна завантажити у App Store або Google Play.

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Соломія Новосільська

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.