Информатор Киев

Анонсы

Ринок хмарних сервісів та дата-центрів України. Чи стане Україна другою Силіконовою долиною

У вівторок, 12 червня, о 12:00 у медіацентрі «Информатор Киев» за адресою БЦ «Arena City», вул. Бассейная, 2а, 2й поверх, офіс В13, відбудеться прес-конференція:

«Ринок хмарних сервісів та дата-центрів України. Чи стане Україна другою Силіконовою долиною»

У прес-конференції візьмуть участь:

Максим Даценко – менеджер по розвитку бізнесу Huawei Enterprise Business in Ukraine;

Максим Агєєв – Генеральний Директор De Novo;

Валерій Вольний – Директор Bemobile;

Артем Коханевич – СЕО, GigaCloud;

Олександр Удоденко – координатор аналітичного напрямку консалтингової групи E&C;

Анатолій Фроленков – керуючий парнер консалтингової групи E&C.

«Що заважає Україні стати світовою ІТ Меккою. Ринок хмарних сервісів та дата-центрів України. Чи стане Україна другою силіконовою долиною». Будуть висвітлені питання щодо поточної ситуації та перспектив розвитку. Відбудеться презентація рейтингу датацентрів від консалтингової групи E&C. І найголовніше разом з експертами та ключовими гравцями ринку спробуємо визначити і точки болю і точки росту.

Сьогодні дата-центри є невід’ємною базовою частиною цифрової інфраструктури. Це так би мовити мозковий центр всіх діджитал сервісів, якими ми користуємося і це додатково підкреслює актуальність теми. Адже без розвитку «мозкового центру» марно сподіватись на гармонійний розвиток цифрових технологій в нашій країні.

Запрошуються лише представники ЗМІ. Онлайн-трансляція в HD-якості — на сайті https://kiev.informator.ua/. Аккредитуватися можна тут.

Наверх