Zara повертається в гру: у Gulliver відкрили одразу шість магазинів Inditex

Іспанські бренди відновили роботу в центрі Києва на тлі підготовки ТРЦ до продажу

ТРЦ Gulliver
Zara повертається в гру: у Gulliver відкрили одразу шість магазинів Inditex

У п’ятницю, 24 квітня 2026 року, в ТРЦ Gulliver відкрилися шість магазинів іспанської групи Inditex, які не працювали майже пів року. Йдеться про такі бренди, як Zara Home та інші fashion-ритейлери. Відновлення роботи відбулося на тлі підготовки державного Ощадбанк до продажу комплексу. Повернення міжнародних брендів свідчить про зростання довіри бізнесу до оновленого управління ТРЦ.

 У столичному ТРЦ Gulliver відновили роботу одразу шість магазинів іспанської групи Inditex. Серед них - Massimo Dutti, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Oysho та Zara Home. Саме ці бренди формують значну частину fashion-пропозиції торговельного центру. Магазини не працювали близько шести місяців, зокрема і після часткового відновлення роботи комплексу у лютому 2026 року. Їхнє повернення стало одним із найбільш помітних сигналів пожвавлення комерційної активності в центрі столиці.

У Ощадбанк, який наразі управляє активом, наголошують: стабільні та прозорі умови для орендарів стали ключовим фактором для повернення міжнародного бізнесу. За словами представників банку, це також свідчить про зростання довіри до нового етапу розвитку об’єкта. Відновлення роботи брендів відбувається на тлі підготовки до можливого продажу ТРЦ, який банк отримав у власність за борги попереднього власника. Експерти ринку вважають, що повернення міжнародних ритейлерів може підвищити інвестиційну привабливість комплексу.

Zara повертається в гру: у Gulliver відкрили одразу шість магазинів Inditex
Zara повертається в гру: у Gulliver відкрили одразу шість магазинів Inditex

Справжній правовий лабіринт: експерт застеріг покупців ТРЦ Gulliver від поспішних рішень

Київський ТРЦ Gulliver виставляють на продаж, але навколо об'єкта накопичився цілий клубок судових суперечок. Держбанки Ощадбанк і Укрексімбанк готуються провести аукціон на Prozorro, фактично визнавши, що управління таким активом – не їхній профіль. Водночас юрист Сергій Боярчуков попереджає: будь-який потенційний покупець ризикує отримати разом із ТРЦ і багатолітні судові баталії. І ці ризики можуть суттєво знецінити актив.

Раніше Інформатор писав, що Gulliver шукає нового господаря: держбанки виставляють київський ТРЦ на торги. Державні банки Ощадбанк і Укрексімбанк готуються продати столичний ТРЦ Gulliver через аукціон на Prozorro. Про це стало відомо у четвер 16 квітня 2026 року. За словами голови правління Ощадбанку Юрія Каціона, торги планують провести у найближчі місяці. Актив опинився у власності банків після судів із колишнім власником. Попри триваючі судові процеси, у фінустановах запевняють: вони не вплинуть на продаж.

Інформатор-Київ у Telegram

Image
Швидко пояснимо, що відбувається у столиці

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити