Загроза з боку диверсантів та ворожих агентів: що вирішила Рада Оборони Києва і чому збиралася

Силовики звертатимуть максимум уваги на скупчення людей, у тому числі у громадському транспорті, також будуть "опрацьовані питання" по культмасовим заходам - концертам чи виставам

Посилення заходів громадської безпеки у Києві
У Києві відтепер максимум уваги буде приділятися заходам громадської безпеки - у тому числі, на транспорті

У Києві на засіданні Ради оборони було прийнято рішення про посилення безпекових заходів. Зокрема, під час масових подій чи івентів, що передбачатимуть участь великої кількості відвідувачів, а також щодо роботи громадського транспорту. Підставою для перегляду правил стали заяви російських посадовців про збільшення ракетних атак на Україну та Київ. А також - і це важливо - пишуть про загрозу проникнення до столиці диверсійних груп чи "залучення агентів ворожих спецслужб" на місці. Про це 28 березня повідомила КМДА.

Про посилення безпекових заходів та перегляд відповідних нормативних документів заявив очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко. Рішення було прийняте під час засідання Ради Оборони столиці. А підставою для його прийняття військовий керівник Києва називає "заяви керівників країни-агресорки" про збільшення кількості ракетних атак по Україні та її столиці. Попко уточнив: існує також фізична загроза для киян.

"Не виключається загроза спроб проникнення на територію міста диверсійно-розвідувальних груп противника, залучення агентів російських спецслужб та інших ворожих елементів для дестабілізації ситуації в столиці", - зазначив Попко у дописі.

Виходячи з цього, Рада Оборони вирішила:

  1. "Опрацювати питання" (без конкретики) про масові заходи у столиці;
  2. Переглянути нормативні документи щодо роботи громадського транспорту (також незрозуміло, про що мова) і культмасові заходи - спортивні, освітні, культурні тощо;
  3. Силовим/військовим структурам - приділити особливу увагу місцям скупчення людей;
  4. Тим структурам/організаціям, на балансі в яких є укриття чи "пункти незламності" - вжити заходів та відкрити чи запустити їх у роботу.

"Окремо буде здійснюватися моніторинг соціальних мереж щодо поширення дезінформації, провокацій та іншої інформації спрямованої на дестабілізацію ситуації в столиці", - зазначив Сергій Попко, попросивши киян не панікувати та берегти себе, дотримуючись правил безпеки.

Зросла інтенсивність обстрілів та рівень погроз путіна

Зазначимо, що ракетні атаки по Києву дійсно стали частішими та інтенсивнішими: лише за останній тиждень росіяни тричі били по столиці - 21, 24 та 25 березня, зруйнувавши об'єкти інфраструктури (спортзал одного із київських вишів) та житлові будинки. Також варто нагадати, що з боку російського диктатора володимира путіна звучали прямі погрози - 29 лютого він розповів, що стратегічні ядерні сили його країни перебувають у стані боєготовності, у "зоні бойових дій" застосовують "Кинджали" (саме ними били по Києву днями), а також російська армія має наміри "продемонструвати" ракетний комплекс "Сармат".

А щодо вимог про відкриття укриттів усіма балансоутримувачами, - Інформатор днями писав про новий скандал, пов'язаний з недопуском в укриття. Інцидент трапився у 4-зірковому Raddison Blu Hotel на Подолі. Остраху ситуації додає той факт, що 25 березня, у той день, коли відвідувачці відмовили у доступі до укриття, рф застосувала по Києву крилаті ракети "Циркон", розгативши спортзал, конгрес-хол та виставковий центр столичної Академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube
Київ