У Київській військовій адміністрації підбили власні підсумки року: виявляється, що столиця була чи не найбільш атакованирм містом у цілій країні за 2024 рік
У КМДА підбивають підсумки 2024 року - у цифрах. Так, чверть року кияни жили за аварійних чи стабілізаційних знеструмлень. Світла в кожному середньостатистичному помешканні не було по 9 годин на добу. А загалом за рік росіяни пошкодили у Києві 550 житлових будівель, залишивши без житла майже 120 людей.
Трагічні підсумки року підбили в пресслужбі КМВА у Telegram. Так, загалом майже 100 днів кияни жили у 2024 році за аварійних чи стабілізаційних знеструмлень. При цьому середня тривалість відсутності електропостачання у пересічного мешканця столиці склала приблизно 9 годин на добу.
Також загалом за 2024 рік столиця витримала шість масованих та 14 комбінованих повітряних ударів. Загалом за 2024 рік Росія пошкодила у Києві майже 550 житлових будинків, майже 120 людей залишилися без житла. Крім того, за рік у столиці стало більше на 11 тисяч ВПО.
За рік по Києву застосували такі засоби враження:
Крім того, за рік у Києві пролунало 500 повітряних тривог. А РФ завдала по українській столиці 200 повітряних ударів. Лише на саме Різдво, 25 грудня, країна-агресор РФ випустила по Україні понад 70 ракет та 100 дронів. Понад 50 ракет і значну частину безпілотників вдалося збити.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав про те, що особисто міський голова Києва Віталій Кличко підбив підсумки незламності столиці у 2024 році, та водночас назвав деяку статистику за увесь майже трирічний період війни. Він розповів, як реагує місто і його комунальні служби на обстріли. А також назвав точну цифру усіх будинків у Києві, що постраждали від російських ракетних, дронових та артилерійських обстрілів за весь час повномасштабного вторгнення до України.
Також ми розповідали, що місто Київ власними силами відреставрує Будинок вчителя та дві садиби: Терещенків і Мурашка у середмісті. Тут проведуть протиаварійні, консерваційні та, зрештою, реставраційні роботи. А виконуватимуть їх коштами міського бюджету в найближчі три роки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.