Оперативники отримали повідомлення про те, що в одному зі ставків тоне дитина 13 лютого
В одному зі ставків села Маслівка Київської області потонув 12-річний хлопчик. Він разом із сестрою у вівторок, 13 лютого, повертався додому від бабусі та вирішив прогулятися по кризі. Обставини трагедії встановлюються.
Про це повідомили у поліції Київської області. Оперативники отримали повідомлення про те, що в одному зі ставків тоне дитина 13 лютого.
"Повертаючись додому від бабусі хлопчик разом з 10-річною сестрою вирішили прогулятися по кризі, але лід не витримав, на жаль, дитина провалилася", - розповіли у поліції.
Правоохоронці Київщини з'ясовують всі обставини інциденту. До пошуків залучили водолазів ДСНС.
"Шановні батьки, не залишайте без нагляду малолітніх дітей. У разі зникнення дитини, відразу телефонуйте на "102", - закликали у поліції.
У Головному управлінні ДСНС України у Київській області зазначили, що пошуки дитини закінчились трагічно. 14 лютого об 11:05 тіло дитини вилучили з водойми працівники Ржищівської рятувальної станції.
Рятувальники закликають утриматися від виходу на водойми і пам'ятати правила поводження на льоду, перебуваючи зимової пори чи то на рибалці, чи то активно відпочиваючи. Найбільш небезпечна крига – перша та остання: вона ще (або вже) не міцна. Для того, щоб не трапилося лиха, слід пам’ятати:
У людини в крижаній воді перехоплює дихання, голову ніби стискає залізний обруч, пришвидшується серцебиття. Щоб захиститися від небезпечного холоду, організм "вмикає" захист – починається сильне тремтіння. Внаслідок цього організм зігрівається, але через деякий час і цього тепла стає недостатньо. Коли температура поверхні тіла знижується до 30 градусів, тремтіння припиняється й організм швидко охолоджується. Дихання стає все рідшим, пульс сповільнюється, тиск падає. Смерть людини, що несподівано опинилася в холодній воді, настає найчастіше через шок, що розвивається протягом перших 5–15 хвилин після занурення у воду або порушення дихання. Якщо ви провалилися під лід, то:
Далі необхідно переодягнутися. Якщо сухого одягу під руками немає, треба викрутити мокрий і знову одягнути його. Щоб зігрітися, виконуйте будь-які фізичні вправи. Можна розтертися сухою вовняною тканиною, потім необхідно сховатися в захищеному від вітру місці, добре укутатися, по можливості випити чогось гарячого.
У своїй практиці адвоката Сергій Войченко зустрічав різноманітні випадки та справи. Які з них особливо запам'ятовуються адвокату? Яка справа має особливий важіль, щоб вона залишалася в пам'яті фахівця? У цьому відео розглянемо різні аспекти роботи адвоката та дізнаємося, які справи можуть стати важливими в їхній практиці. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше разом із Сергієм Войченком, керуючим партнером адвокатського об'єднання «Войченко і Дульський».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.