Як стати волонтером у Києві: в фонді «Життєлюб» стартував «Тиждень відкритих людей»

Як стати волонтером у Києві: в фонді «Життєлюб» стартував «Тиждень відкритих людей»

З 20 березня в фонді «Життєлюб» стартував «Тиждень відкритих людей». Це акція корпоративного волонтерства, в якій представники соціально відповідальних бізнесів щодня роздаватимуть бабусям та дідусям гарячі обіди.

«Тиждень відкритих людей» відбуватиметься в межах проєкту «Обід без бід» від фонду «Життєлюб». В семи будиночках проєкту в різних районах Києва близько 1500 Ба та Ді кожного дня безплатно отримують гарячі обіди, а також спілкуються з волонтерами та відчувають себе частиною спільноти. Передає Інформатор.

До «Тижня відкритих людей» вже доєдналися кілька десятків великих українських та міжнародних компаній. І не лише компаній – наприклад, в будиночку «Обіду без бід» на Голосієво роздаватиме їжу Патрульна поліція України.

Як стати волонтером у Києві: в фонді «Життєлюб» стартував «Тиждень відкритих людей» 1

«Тижнем корпоративного волонтерства ми хочемо залучити до добрих справ якомога більше українських бізнесів, - каже засновниця фонду «Життєлюб» Тіна Ніколова (Михайловська). – Та показати, що є різні способи допомагати іншим, і для цієї допомоги достатньо лише бажання та однієї вільної години на день. Для компаній це також можливість провести для своїх співробітників цікавий та корисний тімбілдінг».

Фонд «Життєлюб» завжди відкритий до компаній, які хочуть брати участь у корпоративному волонтерстві. Кожна з них може обрати для себе зручний за розташуванням будиночок та присвятити волонтерству один чи кілька днів. Або займатися цим постійно – і фактично стати родиною для Ба та Ді в одному з будиночків.

Який би варіант ви не обрали, «Життєлюб» готовий приймати нових корпоративних волонтерів. Щоб стати ними, пишіть в соцмережі фонду: фейсбук або інстаграм.

Як стати волонтером у Києві: в фонді «Життєлюб» стартував «Тиждень відкритих людей» 2

Всі новини про життя в Києві під час війни читайте в розділі— ВІЙНА.

Більше новин в нашому Telegram-каналі. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації чи аварії, виявили небезпечний предмет, бездиханне тіло, помітили вогонь чи підпал, повідомте про це 101, 102 та 103, а також напишіть у нашому Telegram-чаті. Приєднатися до нього можна ТУТ.

Платон Бережний

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.