Влада Києва повідомляє про аварійні відключення світла за розпорядженням Укренерго

Читать на русском

Мешканці Києва, бізнес та промисловість мають допомагати енергосистемі України своєю економією

Читать на русском
Світло
КМДА повідомляє про застосування аварійних графіків світла

Мешканці Києва, бізнес та промисловість мають допомагати енергосистемі України своєю економією

Ситуація в енергосистемі України залишається складною. Зберігається значний дефіцит електроенергії. Тому за розпорядженням Укренерго вже зранку введені графіки аварійних відключень для населення, в тому числі й для Києва. Про це 15 травня повідомили у Київській міській військовій адміністрації.

Вказується, що енергетики докладуть максимум зусиль для відновлення стабільної роботи енергосистеми. Але мешканці Києва, бізнес та промисловість мають допомагати своєю економією.

"Ситуація в енергосистемі залишається складною. Зберігається значний дефіцит електроенергії. Тому за розпорядженням Укренерго вже зранку введені графіки аварійних відключень для населення. Енергетики докладуть максимум зусиль для відновлення стабільної роботи  енергосистеми. Але ми всі - і мешканці Києва, і бізнес та промисловість - маємо допомагати своєю економією", - наголосив начальник КМВА Сергій Попко. 

У ДТЕК вказують, що енергетики повертають світло в усі домівки. Громадян просять продовжувати розумно споживати електрику, адже ситуація в енергосистемі залишається вкрай важкою. 

Укренерго про аварійні відключення 14 травня по всій Україні 

Контрольовані аварійні відключення споживачів 14 травня були вимушено застосовані по всій Україні через значний дефіцит електроенергії в системі. Орієнтовно до 10 % споживачів було відключено до кінця доби. Про це в ефірі марафону «Єдині новини» розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

За його словами, вдатись до екстрених заходів Укренерго довелось через різке зростання споживання увечері під час похолодання на тлі негативних наслідків попередніх обстрілів об’єктів енергетики. Залученого імпорту електроенергії, аварійної допомоги та застосування обмежень для промисловості виявилось недостатньо для балансування системи.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.