Вітер зриває дахи, на вулицях повалені дерева: Київ накрила потужна пилова буря

Читать на русском

Жителям рекомендують не виходити на вулицю

Читать на русском
Пил із Сахари
Київ накрив пил із Сахари

Жителям рекомендують не виходити на вулицю

Увечері, 2 квітня, Київ накрила справжня пилова буря. Вітер у столиці піднявся настільки сильний, що в деяких житлових будинках злетіли дахи. У мережі вже діляться відео з наслідками негоди.

Відео з пиловими хмарами, що огорнули місто, поширюються в місцевих телеграм-каналах. Мешканцям рекомендують закрити вікна і не виходити на вулицю без потреби. Потужний вітер уже завдав шкоди: з деяких будинків зірвано фасади, а на вулицях повалено дерева.

За прогнозами синоптиків, найближчої години в Києві буде ще й гроза, і закликають громадян бути обережними. Вітер посилюється, у деяких районах уже почався сильний дощ. А дехто вже порівнює Київ із пейзажами з фільму "Дюна".

Пилова буря охопила не лише столицю, а й прилеглі області, змушуючи людей залишатися вдома та обмежувати виходи на вулицю - особливо тих, хто має вразливість до погіршення якості повітря.

Пилова хмара із Сахари

Нагадаємо, що 1 квітня в Telegram-каналах почали писати, що на Київ насувається "пилова буря із Сахари". Жителів столиці закликають не залишати відкритими вікна. Повідомлялося, що через пил із африканської пустелі Сахари якість повітря у найближчі дні погіршиться.

Пилові хмари з пустелі Сахара є результатом комбінації природних процесів, таких як сильні вітри та піщані бурі, що регулярно відбуваються в пустельних регіонах. Під час цих явищ пил та пісок підіймаються в повітря, після чого рухаються великими відстанями, а потім опадають на землю у вигляді пилових хмар. Раніше "Інформатор" вже докладно писав про пустельну хмару з Сахари, її причини та наслідки. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.